Changeset: 41902219
obrysy budynków "importowane" z GUGIK
Closed by rowers2
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10786 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl: WMS budynki, WMS orto, WMS ISOK_CiEŃ |
Discussion
-
Comment from maraf24
Coś tu poszło nie tak.
Zobacz ten budynek i okolice:
https://www.openstreetmap.org/way/440555864 - jest tam puste pole
Ten sam adres jest też tutaj: https://www.openstreetmap.org/way/393245031 - i to jest chyba jego prawidłowe miejsce. -
Comment from Arnebius
Kolego usuń ten zestaw zmian, bo wszystkie budynki wylądowały w "szczerym polu", musiałeś omyłkowo cały zestaw zmian przesunąć w stosunku do podkładu.
-
Comment from rowers2
Widzę że JOSm przesunął hurtem w momencie wysyłania. Prawdopodobnie jakiś zaiskrzenie myszki co często się zdarza gdy jeden nod nagle uskakuje w bok .
Ale skoro maraf24 znalazł identyczny adres to znaczy że to klony czyli do wywalenia bez straty adresów.
Piszcie mi na maila, bo nie dostaję powiadomień o komentarzach do changesetów, więc często czytam po wielu tygodniach lub wcale.
Dziwne te klony skoro mój poprzedni changeset ma inne dane no ale może revert usunął jeden changeset. Szybciej będzie przeglądnąć okolicę czy nie znikły budynki lub adresy
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |