Changeset: 42400684
Deze wijzigingen zijn aangebracht aan de hand van gemeentelijke informatie
Closed by 001100 N278
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Het is niet de bedoeling adresgegevens op de pandcontouren te plaatsen.
Binnen NL is afgesproken de adresgegevens op zogenaamde adresnodes te plaatsen. Deze worden vanuit de BAG geïmporteerd.
Ook het zelf tekenen van gebouwen is niet gewenst. Alleen in uiterste noodgevallen.
Gebouwen worden in NL vanuit de BAG geïmporteerd. Daarvoor is een plugin voor de editor JOSM beschikbaar. Alleen deze verkeert nog in een beta status.
Daarom is er een kleine testgroep mappers samengesteld, die de imports verzorgen.
Aanvragen voor imports kun je doen op het forum https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973
Als men zelf gebouwen gaat tekenen en plaatsen, wordt het rommelig en valt er ook nauwelijks meer te controleren tov de BAG.
Het gebouw Linquenda Domus heb ik opnieuw uit de BAG geïmporteerd met alle adresnodes.
Het gebouw met adres 21 staat in de BAG op bouwvergunning verleend,
Die zal ik ook importeren, de plek die de BAG aangeeft is anders.
Eigenlijk worden panden met bouwvergunning verleend, niet geïmporteerd, behalve als buiten geconstateerd is, dat het pand in bouw of gereed is.
Het andere pand zonder adres en het pand met nummer 33 staan beide niet in de BAG
Als deze panden al wel in bouw of misschien gereed zijn, dan is het zinvol dit terug te melden aan de BAG ambtenaar van de gemeente.
Dit kan door een terugmelding te doen in de BAG viewer.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Ways (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |