Changeset: 42422327
Created a fast_food
Closed by Wim Noordermeer
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 6.3.7-Google |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Wim,
Allereerst welkom op OSM.
.
Ik zie dat je een node wj noordermeer hebt aangemaakt.
http://www.openstreetmap.org/node/4417441196
Een paar vraagjes:
- Ik mis de name=WJ Noordermeer op de node, je hebt operator aangebracht, ik neem aan dat de naam van de eetgelegenheid hetzelfde is?
- Bestaat Pim's Place niet meer? Deze staat nog op OSM.
http://www.openstreetmap.org/node/662161329
.
Mocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik ben bereid om je te helpen.
.
MAPS.ME is helaas niet de optimale editor voor OpenStreetMap. Waardoor vervuiling kan ontstaan.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |