Changeset: 42490642
Diemen Realignment of roads to imagery / own observation
Closed by OttoR
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Mapbox |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from IIVQ
Beste OttoR,
Dank je voor de aanvullingen op de A1-A9 rond Muiden, erg waardevol.
Wel zijn er een paar dingen misgegaan:
1. De verbinding A1 vanuit Hengelo→A9 ri Schiphol en de spitsstrook via de nieuwe viaducten Betlem over het ARK zijn nog niet open (en nog niet af)! Alleen verkeer vanaf A9 → Hengelo gaat hierover. Dit wordt pas voorjaar 2017 opengesteld.
2. Op de A1 vanuit Amsterdam gezien heb je net ná de Muiderbrug de hoofdrijbaan en spitsstrook verplaatst waardoor er in deze 2 banen 2 scherpe knikken zijn ontstaan, kan je dit corrigeren?
3. Onder viaducten (De Stolpen en Zinnigveld) hoort geen tunnel=yes als erboven al bridge=yes gegeven wordt. Het is óf de een, óf de ander. Wel kan je covered=yes op de delen onder de brug geven. Zorg je dan wel dat het covered-deel precies samenvalt met de rand van het viaduct?Pas jij deze zaken aan of zal ik het doen?
Groet, IIVQ -
Comment from OttoR
Hallo IIVQ,
Ik heb een en ander gecorrigeerd. De 'knikken' kwam doordat ik de brug segmenten niet gewijzigd kreeg. Bleek dat ik wat layers uit had staan die dit blokkeerde.
Ik heb voor de viaducten het het brugdeel weg gehaald. Het zijn eigenlijk meer landtunnels als je er doorheen rijdt, vandaar dat ik ze als tunnel heb geclassificeerd. Mocht dit omgedraaid moeten worden, let me know.
Groet,
Otto -
Comment from IIVQ
Hoi Otto,
Top! Dank je voor je wijzigingen.
Normaal maakt het niet zo uit of je bridge of tunnel gebruikt (dat staat zelfs zo op https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:bridge, derde regel). In dit geval maak ik gebruik van vlakken met man_made:bridge (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:man_made%3Dbridge) en dan moeten de wegen er overheen ook bridge zijn ("Ways across the bridge should be tagged with the same values of layer=* and bridge=* as the outline."); dat betekent dat de wegen er onder geen tunnel zijn.
Ik heb in dit geval de onderste wegen covered=yes ipv tunnel=yes meegegeven. Ze worden dan getoond alsof het tunnels zijn.
De bovenste wegen heb ik bridge=yes gegeven (voor de in aanbouw zijnde wegen zie je dat niet).
Ways (1-20 of 34)
- 1
- 2
- A1 (243557735), v7
- A1 (243557731), v6
- 243558379, v3
- A9 (243556317), v10
- A9 (444069112), v3
- A9 (422941575), v9
- A1 (243557737), v10
- A1 (243557732), v8
- A1 (438167995), v3
- A9 (438167997), v4
- A9 (374807056), v4
- Betlem (243545181), v7
- Betlem (243545182), v6
- A9 (243556323), v7
- A9 (374807062), v4
- A9 (377542451), v5
- A9 (243556316), v6
- A9 (243556322), v6
- A9 (422941566), v3
- Gaasperdammerweg (422941591), v4
Nodes (1-20 of 34)
- 1
- 2
- 4421830386, v1
- 4421830387, v1
- 4421830388, v1
- 2509482346, v3
- 2509482355, v4
- 2111528282, v4
- 2111528229, v5
- 46210351, v12
- 46209449, v10
- 2509482344, v5
- 2509482345, v4
- 2509482360, v2
- 4226607022, v2
- 46210354, v8
- 4226607017, v2
- 4226607009, v3
- 2509489019, v3
- 2509489020, v4
1527580813, v51527580809, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |