Changeset: 42740951
Hoekje Nijkerkerstraat/Amersfoortseweg van adresnodes voorzien, tevens wat kleine updates
Closed by dvdhoven
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10966 en) |
---|---|
source | BAG |
Discussion
-
Comment from ligfietser
Dick, weet jij nog waarom je een gebouw op de Amersfoortsestraat 12a al 4 maanden hebt gesloopt dat er 10 dagen geleden nog stond? Zie de foto van Peewee: https://www.mapillary.com/map/im/tXyRsLjLEcBN-V8s6afS9A
-
Comment from ligfietser
Peewee had daar zelfs twee camera's aan boord deze kijkt vooruit: https://www.mapillary.com/map/im/bGyGgSSaQHAAh_jivOeVhQ
-
Comment from dvdhoven
Hallo ligfietser,
Dat had ook niet gesloopt moeten worden. Dat is per ongeluk gegaan. Hoe, dat weet ik niet meer, maar het had zeker niet weg gemoeten.
Wat is er aan de hand?
In Amersfoort en wijde omgeving is al heel vroeg BAG import geweest. Daarbij zijn geen adresnodes gebruikt, maar de adresgegevens op het pand gezet, zonder - maar dat is uit mijn hoofd - de city. Als ik nu in die omgeving kom en ik zie zo'n pand, dan maak ik een adresnode aan en haal de gegevens van het pand en mogelijk is daarbij mis gegaan. Heel erg jammer en ook jammer dat ik toen niet in de gaten heb gehad.
Op dit moment zijn er flinke problemen met de BAG plugin dus zo even importen is niet mogelijk. Je kunt wel een importverzoek in het forum zetten.
Goed dat je het opgemerkt hebt.
Bedankt voor de attentie.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from dvdhoven
Mogelijk scenario, je hebt het pand geselecteerd, in de taglist een aantal tags geselecteerd voor verwijdering en je drukt op de Delete toets, ipv de vuilnisbak in de taglist
-
Comment from dvdhoven
Ik zie net berichten in de mailbox dat de BAG plugin weer werkt,
Ik heb het bij mij nog niet geprobeerd en wil dat vanavond ook niet meer doen. Als de BAG morgen bij mij werkt, importeer ik het pand. -
Comment from ligfietser
Ok, duidelijk. Foutjes kunnen gebeuren, ik dacht dat het pand gesloopt zou worden omdat er een note stond dat het restaurant 'Tirol' daar niet meer bestond. Staat nog wel op de gevel. Import is niet nodig want je had alleen de tag building=yes verwijderd maar de shape en alle andere tags laten staan.
Ways (1-20 of 32)
- 1
- 2
- Nijkerkerstraat (446571936), v1
- 188341313, v4
- Amersfoortsestraat (6977858), v5
- Amersfoortsestraat (6977292), v13
- Nijkerkerstraat (6977372), v5
- Nijkerkerstraat (6977309), v4
- Nijkerkerstraat (6977294), v7
- 188341306, v3
- 188341286, v3
- 188341307, v3
- 188341294, v3
- 188341283, v3
- 188341282, v3
- 188341305, v3
- 188341268, v4
- 188341302, v3
- 188341308, v3
- 188341289, v3
- 188341285, v3
- 188341304, v3
Relations (1)
- Buffet-Restaurant Tirol (4438156518), v1
- Euromaster (4438156519), v1
- Fuji Yama (4438156520), v1
- 4438156521, v1
- 4438156522, v1
- 4438156523, v1
- 4438156524, v1
- 4438156525, v1
- 4438156526, v1
- 4438156527, v1
- 4438156528, v1
- 4438156529, v1
- 4438156530, v1
- 4438156531, v1
- 4438156532, v1
- 4438156533, v1
- 4438156534, v1
- 4438156535, v1
- 4438156536, v1
- 4438156537, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |