Changeset: 43170089
Adding actual railway positions between Barendrecht railway tunnel and the surroundings of Rotterdam Central railway station. The ways will be used to update existing geometry manually before 25-11-2016
Closed by JJJWegdam
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10327 en_GB) |
---|---|
source | ProRail |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo JJJWegdam,
Kun je bij gelegenheid nog eens een blik werpen op deze 'ways':
https://www.openstreetmap.org/way/449429313
https://www.openstreetmap.org/way/449428266 ?
Een maxspeed-tag op een 'retaining wall' geeft JOSM reden tot mekkeren. Misschien dat je er zelf nog meer kan vinden, deze twee vielen toevallig binnen mijn downloadgebied.
Alvast bedankt, Alphensebezorger. -
Comment from JJJWegdam
Goedemiddag,
Het is inmiddels gefixt. Er is waarschijnlijk iets mis gegaan met het tags copy pasten. Op het moment ben ik op vakantie dus ik kan voorlopig niet naar vergelijkbare situaties zoeken.
Mvg
JJJWegdam -
Comment from emvee
Jeroen,
Bij Osmose de openrailwaymap catagorie uit gezet maar ook dan blijven en nog (naar mijn idee) terrechte warnings over, bijv over:
https://www.openstreetmap.org/way/449428490
https://www.openstreetmap.org/way/449428490Moeten deze wegen niet gewoon de tag railway=rail of een andere railway tag hebben?
-
Comment from JJJWegdam
Deze ways geven aan of een wissel een half-Engels wissel of Engels wissel is. Het is een overblijfsel van de ProRail import dat nog een keer opgepakt moet worden. De goede manier om dit soort gevallen op te lossen is door de way(s) te verwijderen en de centrale node (met railway=switch) te updaten met railway:switch=single_slip of railway:switch=double_slip. Als er één zo’n way langs het wissel loopt is het een half-Engels wissel (single slip) en als er twee langs lopen is het een Engels wissel (double slip).
Als mensen zich er echt heeel erg aan storen kunnen we er voor kiezen om ze gwn allemaal weg te halen. Met een filtertje op JOSM is dat zo gebeurd. Zou een beetje jammer zijn van de data, maar aan de andere kant: ik heb het ook al vier jaar niet opgepakt zie ik nu. Dus fair als het afgekapt wordt
-
Comment from emvee
Het type wissel zegt mij niet zoveel maar zoals je misschien weet kijk ik wel regelmatig in Osmose en met die probleem opgelost zou het flink opgeruimd zijn in mijn buurt.
Als ik het verhaal zo lees dan denk ik dat met de door je voorgestelde wijzingingen de kwaliteit van de data beter wordt dus ik be voor.
- Comment from dvdhoven
- 449428192, v1
- 449428194, v1
- 449428196, v1
- 449428198, v1
- 449428201, v1
- 449428203, v1
- 449428205, v1
- 449428207, v1
- 449428209, v1
- 449428211, v1
- 449428213, v1
- 449428214, v1
- 449428216, v1
- 449428218, v1
- 449428220, v1
- 449428222, v1
- 449428224, v1
- 449428226, v1
- 449428229, v1
- 449428232, v1
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |