Loading...
Changeset: 43673470
added name
Closed by pe1klc
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from marczoutendijk
Die naam wordt niet zichtbaar op de kaart als je hem aan de adresnode plakt. Als het gebouw ook zelf zichtbaar die naam op de gevel heeft staan, kun je de naam op het gebouw zetten.
Maar beter is het om ook te vermelden wat daar is gevestigd.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |