Changeset: 43700612
Oneway Ammonslaantje bijgewerkt
Closed by RobbieNL
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11223 nl) |
---|---|
source | knowledge |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Robbie,
De knooppuntroutes zijn na deze changeset niet meer heel. Dick heeft er al een voor je gerepareerd. Kun je zelf voor deze zorgen:
https://www.openstreetmap.org/relation/6624063?
Daarbij de andere natuurlijk wel heel laten, tenzij je ruzie met Dick wil ;).
Groet, Alphensebezorger.
P.S. Wegen waarover een route loopt kun je in JOSM herkennen aan een blauwe markering, wees daarmee altijd extra voorzichtig. -
Comment from RobbieNL
Nee, ik hoef geen ruzie :). Ik ga hem straks aanpassen.
-
Comment from Commodoortje
Interessant, welke layer heb je dan aanstaan in JOSM om deze blauwe markering te kunnen zien?
-
Comment from Commodoortje
Ik bedoelde eigenlijk, welke Map Paint Style.
-
Comment from alphensebezorger
Ik heb even wat geëxperimenteerd met de Map Paint Styles. Ik heb geen bijzondere styles aanstaan. Mijn JOSM (11223, onder linux) geeft de fietsroutes een lichtblauwe 'gloed' zodra ik Style Potlatch2 aanzet. Busroutes lijken met een griizige markeerstift behandeld te worden. Zodra ik een fietspad uit de route-relatie verwijder, verdwijnt de gloed. Krijg ik zo cadeau van JOSM, bij jou niet?
-
Comment from Commodoortje
Dat doet de map paint style.
-
Comment from alphensebezorger
Ja, de standaard meegeleverde map paint style "Potlatch 2" dus blijkbaar. Zo te zien regel 378-383 in https://josm.openstreetmap.de/browser/trunk/styles/standard/potlatch2.mapcss. Kleur hangt zo te zien af van het soort route: ncn, rcn, lcn, etc.
-
Comment from RobbieNL
Klopt, ik krijg in JOSM ook een blauwe gloed om een weg die deel uit maakt van een route-relatie.
-
Comment from dvdhoven
Er zijn voor knooppuntroutes 2 Map paint styles beschikbaar:
- Numbered Cycle node networks
- Numbered Walking node networks
Deze "verdragen" elkaar niet, je moet één van de 2 aan zetten.
Ik heb standaard die van de Cycle node networks aan staan, dan wordt niet alleen de route gemarkeerd met de blauwe lijn, ook de route identificatie wordt zichtbaar gemaakt met rode cijfers/letters.
En dan hoef je dus geen Potlach style aan te zettenNog even over het Ammonslaantje.
In Streetview van 2010 zie ik een C06 bord staan met onderbord OB55 aan de kant van de Maaldrift
Het kan met gemak zijn, dat dit bord vervangen is door een C02, maar als het nog steeds C06+OB55 is, dan is oneway=yes in feite onjuist
Ik heb daarom ook oneway:bicycle=no toegevoegd omdat C06 fietsers niet uitsluit.
Is het echter een C02 zonder onderbord, dan is er een echt probleem omdat het knooppuntnetwerk dan in de problemen komt.
Het overzicht van VMarc checkt ook op eenrichting in de routes.
Een C06 moet je in feite aangeven met motorcar:backward = no en niet oneway=yes.
Als je wel oneway=yes kiest, dan komen er een aantal uitzonderingen bij voor fietsers, bromfietsers, motoren.Ik heb al eens eerder met een mapper in de clinch gelegen, die een C12 ook naar oneway=yes vertaalde en uiteindelijk het moede hoofd maar in de schoot gelegd.
De mapper accepteerde de oneway:bicycle=no en daarmee was het netwerk gered en de tagging nog steeds onjuist, maar soms kun je dingen niet winnen.
Ways (8)
- Ammonslaantje (453755661), v1
- 97356180, v4
- 97358126, v4
- Ammonslaantje (444112186), v4
97358261, v3120163751, v8448821757, v4448821758, v2
Relations (2)
Nodes (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |