Changeset: 43779856
landuse
Closed by Martin Borsje
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11223 en) |
---|---|
source | Bing |
Discussion
-
Comment from jaap de vries
Gisteren was ik hier en heb wat aangepast. Ik zag dat je bij veel huizen langs de Mamelis hebt aangemerkt als boerenerf terwijl hier normale woonhuizen ed staan. Bv bij Hotel Piet Haan en bij het rijtje 9-17.
-
Comment from Martin Borsje
Besta Jaap, ik heb idd adhv luchtfoto's veel lege plekken in het landelijk gebied als farmyard gemapt zonder altijd ter plekke te kijken (alhoewel ik er vaak langs fiets)
Uiteraard volledig vrij om dit aan te vullen of te corrigeren. Uiteraard zal ik een reeds gemapte are niet wijzigen tenzij ter plekke opgedane info mij anders noodzaakt.
Martin
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |