Changeset: 43844691
Oversteek is gereed
Closed by ff5722
Tags
created_by | iD 2.0.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Hoi.. Ik vond een barrier=cycle_barrier op de kruising van de N351. daardoor routeerde het niet. Ik kan niet goed nagaan of jij die hebt neergelegd. Ik haal 'm weg.
-
Comment from ff5722
Die moet eigenlijk op een eilandje en de weg in twee richtingen gesplitst. Als je hem weghaalt dan pas ik de weg later wel verder aan
-
Comment from eggie
Hoi.. Ik heb net nog wel de fietsroute via de fietsoversteek omgelegd.. daarom ook bicycle=dismount. Als er een bordje staat met fietsers afstappen kan het er uiteraard weer op.
De tag cyclebarrier heb ik weggehaald.
De N351 splitsen laat ik aan jou over. Zag even de nodige busroutes. :)
Bedankt voor je reactie.
Groet,
eggie -
Comment from eggie
Zocht eigenlijk de "fout" in de routering door deze opmerking in een heel andere changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/62848015
Ways (3)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |