Changeset: 44224961
alleen voor fietsers
Closed by Paul-W
Tags
created_by | iD 2.0.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Alleen voor fietsers tag je niet met access=no en bycicle=designated en foot=no hoort er ook niet. Voetgangers hebben default het recht op fietspaden te lopen. Je geeft met seggregated=yes of no aan of er een voetpad naast het fietspad loopt en bij yes met sidewalk=right, left of both aan waar het voetpad loopt.
bycicle=designated zit al opgesloten in highway=cycleway
Ik heb de tagging hersteld naar het normale in OSM gangbare taggingschema en ook de fietsknooppuntroute hersteld -
Comment from dvdhoven
En verder is Bing verouderd en verschoven, dus die moet niet meer gebruikt worden.
Id is een slechte editor daarmee vermoord je routerelaties
JOSM is de enige goede editor voor OSM momenteel - Comment from dvdhoven
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |