Changeset: 44241839
Pad heeft geen naam.
Closed by Paul-W
Tags
created_by | iD 2.0.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Fietspaden langs wegen krijgen de naam van de weg. Dat is een afspraak die binnen de NL Community is gemaakt. Dit ivm met het vinden van adressen.
De OFM kan een aantal adressen niet vinden omdat de wegen niet toegankelijk zijn voor fietsen, door nu de fietspaden de naam van de naastliggende weg, waar ze bijhoren, te geven kunnen adressen wel gevonden worden.
Verder is het voor routering en routebeschrijving van belang dat fietspaden wel namen krijgen.
Ik heb inmiddels een aantal paden terug gewijzigd en wacht nog op een reactie op mijn eerdere opmerkingen. -
Comment from Paul-W
Hallo dvdhoven,
Eindelijk iemand die mij corrigerend aanspreekt op geleverde verbeteringen. Dit zou vaker mogen in de maatschappij. Daar houd ik van. Ik neem je 'critische informatie' ter harte om er van te leren, zo ben ik.
De informatie heb ik bekeken, het lijkt wel een cursus, moet er even inkomen. Ik heb AutoCAD ervaring, andere iconen. Dat is ook behoorlijk 'ingewikkeld' tekeken. Begin het hier te begrijpen door je uitleg.
Ik merk dat je een ervaren tekenaar bent.
Wat ik hieronder bedoel is dat er zaken soms niet goed gaan in dit land.Zelf fiets ik veel, dus ik oefen het tekenen eerst met fietspaden in de buurt die recent zijn opgeknapt. Op zich is OSM basic systeem. Fietspaden worden toch nooit benoemd? Aan rijkswegen zit ik niet, deze laag is geblokkeerd.
Inderdaad merk ik onderweg met auto soms navigatie fouten op. Vorige week had ik weer zo'n moment. Helaas kan ik enkele foute wegen niet aanpassen.
Zoals Verlenge Middenraai - Meester J.B. Kanweg (Hoogeveen - Nieuwe Mantinge - Orvelte) reed ik afgelopen zondag. Het is een lange lokale 60 weg met x kaart sectoren, heb ik hier bekeken. Ik kreeg echter geen snelheidswaarschuwingen of snelheid indicatie.
De gemeente stelt nabij Nieuwe Mantinge het bord "einde 60 km zone" terwijl de belijning door loopt als 'zijnde 60 km weg'. Bord gaat wel boven belijning, maar het klopt gewoon niet. Je moet in dat geval alsnog de geduide maximale snelheid van 60 km per uur aanhouden. Zelfs ambtenaren snappen wegindeling ontwerp blijkbaar niet. Heel verwarrend en levert gevaarlijke inhaal actie's op. Je mag er geen 80 km rijden, dat wordt wel gesuggereerd met deze ontheffing op het bord. Dan zou er tevens andere provinciale belijning gelden en een andere wegennorm! Waarom staat dat bord daar dan... Of heeft aannemer het verkeerd opgeleverd? Iedere snelheid heeft standaard Europese belijningen.
Ik zou terug moeten gaan en situatie opnieuw opnemen. Soms kom ik ergens en begrijp er helemaal niets van. Ik weet niet wat ik er mee moet, toch wil ik zaken verbeteren.
Wil jij die weg eens nakijken of zelf eens rijden op een verloren zondag?Wat te doen als OSM navigatie je soms telkens terug leid om een trottoir, bussluis of zinkpaal te passeren? Heel irritant als je ergens op tijd moet zijn of verdwaalt bent. Na ieder blokje om sta je weer voor die versperring. Ik rijd op eigen gevoel maar helemaal terug, om de 'dead lock focus' te doorbreken. Of instelling op 'snelle route' zetten. In alle gevallen waren deze versperrende punten al goed getekend op de juiste plaats. Toch 'moet' de navigatie route via dit punt... Zijn er later 2 andere wegen naar je bestemming, je bent er onbekend. Drama. Je staat versteld hoe je er daarna tegen aan kijkt. Hoe eenvoudig het dan is via een andere straat.
In Coevorden heb ik mij ooit 's avonds eens finaal klem gereden voor enkele paaltjes in een smalle winkelzijstraat. Via een redelijk achterstraatje met x bochten, achter de kerk langs en door een steegje kon navigatie kort 'blokje terugrijden' vanaf de bestemming. Goed doen we dat. Keren was op het eindpunt absuluut niet mogelijk, dus helemaal achteruit het hele traject terug! Zelfs zonder aanhanger was het knap lastig, je moest paar keer steken, zo smal die steeg. Net een kurk uit een fles, de auto wordt opeens groter? Hoe kom je daar dan verzeild denk je dan. Zo groot is Coevorden ook niet, maar toch overkomt het je. De paaltjes waren niet getekend en niet te verwijderen, zal ik hier nog eens controleren ('mijn paaltjes')! Navigatie is soms heel bizar. Coevorden is bijna alles eenrichting, frustrerend.
Geef mij Den Haag maar, met de aanhanger, geen probleem!Of eindeloos rondjes op de binnenste ringweg van Brussel blijven rijden. "Hier zijn we net ook al geweest!" Als je eenmaal op een grote weg zit er niet vanaf wijken, dan krijg je geen problemen. Op het laatst lukraak een brede afslag genomen die dus de verkeerde kant op ging, maar je bent de stad uit. Wegbewijzering is daar erg laat, bent er telkens al voorbij, alle tunnels lijken op elkaar. Opnieuw een rondje kost weer 10 km. Met een zware verlengde servicebus keren in Brussel is hopeloos.
Op een terugweg uit diep Drenthe omleidingsroute bij afgezette N34 bij Emmen. Je volgt keurig alle aangegeven letters. Een provinciale weg leid je kilometes terug. Uiteindelijk kan je op die bewuste rotonde halvewege niets anders dan weer de snelweg oprit oprijden........... Want je volgde de juiste letter, andere wegen gaan weer naar Emmen. Afrit Hoogeveen blijft afgezet verderop. Jij bent gek, of de bordenman?
De snelweg kan je niet oversteken naar de duitse kant, daar lopen geen boerenweggetjes die je direct op kunt. De N34 is daar de enigste verbindende weg waar je bij de grens langs moet. Via allerlei weggetjes ben ik een uur later thuis gekomen. Je weet wat binnendoor is in Drenthe! Er gaan alleen weggetjes richting Zweeloo, andere richting Hardenberg zijn doodlopend!!! Een partij dwalen in het donker, wat moet je dan? Helemaal binnendoor omrijden via Hoogeveen dus, daar kon je verderop de snelweg weer op naar afslag Schoonoord. Bedankt wegwerkers. Ga nooit weer naar Emmen.
(Ik denk dat men de pionnen nogmaals een afslag terug heeft verzet, waardoor omleiding niet meer klopte)Voordat er navigatie was:
Voor mijn werk met servicebus (onderdelen koerier) moest ik altijd 'vrij' blijven uit files. Dus bij melding de eerste mogelijke afslag er af (waar dan ook), mijn locatie herorienteren op einde vluchtstrook afrit en kantoor bellen waar ik 'vrij' stond. Bij een groot ongeluk kan je wel 2 uur vast staan voor onderzoek, is mij een keer overkomen. Achteruit gaan op snelweg is verboden. Waarbij een gehuurde hijskraan op een afgelegen locatie's van jouw onderdeel afhankelijk is. Kantoor belde ondertussen de site manager wel dat ik later kwam, ik moest 'vrij' blijven rondrijden. Binnendoor is soms dan ook echt binnendoor, soms midden door het bos bij Aalten, daar zijn ontelbare zandwegen. Kortste weg, dus gaan, 60 door bos, gang houden, de bus is niet van blik! Te langzaam zat je zo vast. Soms bus van 3,5to. los van de grond! Hele zwalktochten heb ik o.a. gemaakt over de Veluwe, wat kun je daar verdwalen met alleen een kaart en smalle weggetjes. Binnendoor altijd rustig aan met een zware bus, dat kost veel tijd, maar ik kwam er altijd. Soms heb ik onderdelen via het weiland op de site geleverd. Spoed koerier zijn is soms best leuk en je komt op allerlei onverwachte plekken.Soms helpt gewoon een kaartboekje op het stuur, perfecte oude vaardigheid. Inderdaad wel gevaarlijk. Navigatie is geweldig en veel relaxter rijden.
Morgen ga ik weer aan de slag!
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |