Changeset: 44331581
Fix fietsnetwerk: juiste volgorde
Closed by A67-A67
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10786 en) |
---|---|
source | osma.vmarc.be |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Ik heb het sterke vermoeden dat de route 70-unfineshed een fake route is. Ik heb met Streetview gezocht en het enige bord is bij de kruising Delftweg/Doenpad.
Mijn verklaring is dat dat bord een rest is van een vroegere route, er is heel veel gewijzigd in deze omgeving.
Om nu niet een voortdurende foutmelding in VMarc te hebben, heb ik deze route in het lcn gezet. Mocht het je lukken om nog meer borden op te duiken en compleet te maken, dan kun je hem alsnog in het rcn terug zetten.
Ik kom dit bij andere netwerken ook tegen, routes worden gewijzigd en enkele borden vergeten.
Ik ben 30 jaar professioneel foutzoeker geweest en mijn ervaring is, dat je moet streven naar 0% fouten. Fouten, die constant in een foutlijst rondzingen worden wel known bugs genoemd in de ict. Daar worden ze meestal ook na een tijdje uit de foutlijst gelicht en in een lijst known bugs gestopt.
Zelf noem ik het "je weet wel" fouten, fouten waar je van je weet dat er niets mee kunt.
Je moet dus weten dat die 0,43% van Rotterdam eigenlijk 0% zijn. En dat maakt het lastig, je moet dus nu weten, dat pas als Rotterdam een hogere waarde dan 0,43% heeft, er fouten zijn.
En daarom wil ik zo graag die lijst naar 0% hebben, allemaal van die dingen, die onoplosbaar zijn.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |