Changeset: 44717152
Goed Bewerkt
Closed by Derk B
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Allereerst welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik ben bereid om je te helpen.
-
Comment from Commodoortje
► inmiddels heb ik een aantal wijzigingen doorgevoerd.
► probeer er op te letten dat je niet alles aan elkaar plakt (amenity school aan highway=cycleway bv)
► one feature one element (bv geen school in een school, playground en "de blauwe plek"
► als je wegen aanbrengt die elkaar kruisen denk dan even of je hier over kunt steken, zo ja dien je een node op het kruispunt te plaatsen.
► Zorg dat je enkele wegen aanbrengt, ik bedoel geen dubbele stukken over elkaar heen.
► Hou rekening met het werk van anderen, ga niet 2 paden naast elkaar leggen als er al 1 bestaat (en aanwezig is) alleen toegestaan als losliggende wegen (met tussenstrook) aanwezig is
► laat wegen niet door gebouwen lopen, als hier geen doorgang is.
.
Ik begrijp dat je niet alles in één keer kunt leren, maar je moet ook begrijpen dat je niet alles in één keer kunt aanpassen.
Probeer voor je verder gaat eerst de veroorzaakte problemen te verhelpen. -
Comment from Commodoortje
De wijzigingen heb ik overigens niet doorgevoerd zoals ik je in vorig bericht liet weten.
-
Comment from Derk B
Mag je stoeppaden aanleggen?
-
Comment from dvdhoven
Ja, dat mag.
Wordt niet zoveel gedaan binnen OSM, maar verboden is het zeker niet.
Je tagt een weg met highway=footway en dan als extra tag footway=sidewalk en dan verder de gebruikelijke tags, als surface=paving_stones oid, smoothness, lit=yes of no, maar binnen de bebouwde kom meestal yes.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from dvdhoven
Als een stoep strak tegen een weg of fietspad aan ligt, kun je beter op de weg een tag sidewalk = left of right of both opnemen, anders krijg je erg veel lijnen.
left en right is gezien in de richting van de weg.
Maar als de stoep wat verder van de weg af ligt, bijv. gescheiden door parkeerplaatsen of plantsoenen, dan kun je overwegen die apart in te tekenen.Kijk ook eens in de wiki. Wat zoeken, maar een startpunt kan https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Overige_eigenschappen zijn
Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from Commodoortje
Natuurlijk mag de werkelijkheid in kaart worden gebracht. Misschien was ik iets te ver gegaan in de reactie. Hopelijk pak je het positieve eruit.
Ways (1-20 of 21)
- 1
- 2
- 462203531, v1
- 462203532, v1
- 462203533, v1
- 462203534, v1
- 462203535, v1
- De Blauwe Plek (462203536), v1
- 462203537, v1
- 462203538, v1
- 462203539, v1
- 85840777, v3
- 27823852, v3
- Eowijn (7155447), v5
- Eowijn (7155453), v6
- Sam Gewissies (7155200), v6
- 24703265, v7
- Fangorn (25859654), v6
- 24703264, v7
- 25859660, v2
- 25859661, v2
- Elrond (7155219), v6
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |