Changeset: 44903553
Therapeut aangemaakt.
Closed by Paul De Kantelaar
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
gecontroleerd en aangepast
-
Comment from MrKooken
Niet helemaal correct. Dit is het pand van fysiotherapie 't Wooldrik, de osteopathie zit er bij in c.q. is er een onderdeel van. Een fysiotherapeut of osteopaat mag zich in NL geen arts noemen. Liever gewoon het pand de naam "Fysiotherapie 't Wooldrik" geven.
-
Comment from Paul De Kantelaar
Op Google Maps zie ik inderdaad dat het "Fysiotherapie Het Wooldrik" is. Zal ik het wijzigen?
-
Comment from MrKooken
Ja doe maar. Ook even bij de tags amenity=doctors verwijderen.
-
Comment from MrKooken
Niet "het" maar "'t" Wooldrik.
-
Comment from Paul De Kantelaar
Weet je het zeker? Let ook op de volgende links hoewel hun site het niet doet. http://bit.ly/2jMDVDh http://bit.ly/2iWOmUJ
-
Comment from Paul De Kantelaar
Bij de laatste verandering vergeten een notitie te maken, Maar "amenity" is nu leeg.
-
Comment from Paul De Kantelaar
Kan bij de tag: healthcare "doctor" gewoon blijven staan?
-
Comment from MrKooken
Gaat de goede kant op, alleen de naam nog. Wat betreft "het" of "t" zie ik inderdaad tegenstrijdige info. Doe maar wat je het beste lijkt.
-
Comment from MrKooken
healthcare=physiotherapist
-
Comment from Commodoortje
Dank je voor het meedenken MrKooken.
-
Comment from Commodoortje
Dank je voor de wijzigingen Paul De Kantelaar
-
Comment from Paul De Kantelaar
Uiteraard graag gedaan.
-
Comment from MrKooken
Commodoortje, Inmiddels is het hele gebouw verdwenen. Ik zie hier http://www.openstreetmap.org/changeset/45198693 dat je een revert hebt uitgevoerd ?
-
Comment from Commodoortje
Paul, Google Maps mag niet als bron worden gebruikt.
-
Comment from Paul De Kantelaar
Oh, en daarom is het gebouw nu weg? Omdat ik die bitlinks in de wijzigingenset had staan?
-
Comment from Paul De Kantelaar
Ik zal er in ieder geval aan denken.
-
Comment from Commodoortje
Nee, ik heb per ongeluk iets verkeerds gedaan.
http://www.openstreetmap.org/changeset/45198693 -
Comment from MrKooken
alphensebezorger heeft het gebouw inmiddels weer terug gezet zoals het was. http://www.openstreetmap.org/changeset/45198693
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |