Changeset: 45061341
nav nieuwe mapper bijscholingspoi verwijderd
Closed by jaap de vries
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Jaap, het lijkt me dat het adres nog wel bestaat. In de geschiedenis is te zien dat dit punt oorspronkelijk als adres vanuit BAG is geïmporteerd. Later zijn de extra tags over huiswerkbegeleding toegevoegd. Die hadden gewist moeten worden, maar het punt zelf had moeten blijven bestaan. Zie http://www.openstreetmap.org/node/2769017569/history.
Kun je zelf versie 4 van node 2769017569 op de kaart zetten met dezelfde gegevens als versie 1?
Grtz. -
Comment from Commodoortje
Jaap, ik begrijp het denk ik niet helemaal goed. Je hebt in deze changeset 2 poi's verwijderd die een nieuwe mapper heeft aangebracht. Waarom verwijder je ze?
Is hier een reden voor?
Persoonlijk lijkt me dat deze changeset gerevert zou moeten worden en daarna hulp bieden aan de nieuwe mapper om de juiste tagging te plaatsen.
Heb je overlegd met de nieuwe mapper?
Is het op haar verzoek gebeurd?Veel vragen maar nu lijkt het een beetje op sensuur.
-
Comment from Commodoortje
censuur is natuurlijk met een c.
-
Comment from jaap de vries
Het betref deze opmerking Opgeloste opmerking #845308
BeschrijvingThe place has gone or never existed. This is an auto-generated note from MAPS.ME application: a user reports a POI that is visible on a map (which can be outdated), but cannot be found on the ground. (OSM data version: 2016-12-14T16:41:03Z) #mapsme
6 dagen geleden aangemaakt door Alice van der Linden
3 dagen geleden opgelost door jaap de vries
In deze opmerking staan reacties van anonieme gebruikers die moeten worden gecontroleerd.Reactie van jaap de vries 4 dagen geleden
wat wil je aan ons vertellen met deze engelse tekst van maps.me?
Reactie van anoniem 4 dagen geleden.
Kan de huiswerkbegeleiding gedelete worden op deze lokatie?
Reactie van Alice van der Linden 3 dagen geleden
Ook is er geen school!
Bij voorbaat dank!
3 dagen geleden opgelost door jaap de vries
Heb het voor je weggehaald, maar wat ik ZEER vreemd vond is dat je deze poi zelf hebt bijgewerkt.
Updated a school
3 dagen geleden bewerkt door Alice van der Linden
Versie #2 · Wijzigingenset #44983163
Locatie: 52,0074102, 5,8768914
Labels
addr:city Arnhem
addr:housenumber 33
addr:postcode 6816 PR
addr:street Menthenbergseweg
amenity school
name Huiswerkbegeleiding
name:en Homework assistance
source BAG
source:date 2014-03-24
Nieuwe mapper heeft zelf iets aangemaakt maar later toch bedacht dat het niet klopt en via deze opmerking willen aangeven dat het niet op de kaart moet. Dat is natuurijk wel aan de vreemde kant -
Comment from jaap de vries
Als jij anders denkt dat die anders moet dan kan je dit zelf beter reverten of eerder reageren op opmerkingen rode pijltjes op de kaart.
-
Comment from Commodoortje
toevallig dat het onder ogen kwam. Ik bedoel zeker niet dat ik het beter zou weten dan jij als je dat bedoeld.
Wel vind ik dat beginnende mappers gehoord moeten worden. Als ik de opmerking zo lees bestaat de huiswerkbebegeleiding wel degelijk.
We wachten even wat Alice er van zegt.
Ik heb een aanvulling op de opmerking achtergelaten.
https://www.openstreetmap.org/note/845308 -
Comment from jaap de vries
Ik lees/ begrijp dit:
anoniem reageert (alice) dat er geen huiswerkbegeleiding is en gevraag wordt of dit gedelete mag worden. Daarna login Alice dat poi school ook weg mag.
Ook via google en gemeente Arnhem gegevens over huiswerkbegeleiding al dan niet prive als professional komt Menthenbergseweg 33 niet naar boven.
Maar misschien is het wijs dat jij even een pb stuurt naar Alice, dat heb ik ook gedaan en kreeg bovenstaande informatie terug.
Succes er mee, Jaap -
Comment from Commodoortje
jammer....
Ik denk dat ze teleurgesteld is omdat ze school moest kiezen, en dat dekt de lading niet. Huiswerkbegeleiding is inderdaad iets anders.
Afgezien van bovenstaande waarom delete je dan de gehele node. Zoals alphensebezorger al vroeg het huis heeft nog steeds een adresnode nodig.
Daarnaast heb je ook een 2e poi gedelete in je changeset.
De url was opgenomen in deze node en bestaat gewoon.
http://www.smartphoneles.eu
.
Heb je antwoord op je pb gekregen?
Nogmaals, het gaat er niet om of ik het beter weet, mij gaat het erom dat iemand de moeite doet om aanvullingen op OSM te zetten niet geholpen wordt door een wat ervaren mapper zoals jij (of ik)
We weten allebei dat MAPS.ME niet de ideale editor is, maar het is aan ons om deze informatie te verbeteren en terug te koppelen aan de aanbrenger, zodat deze een keus kan maken om zich verder te verdiepen in OSM.
-
Comment from Commodoortje
Hetzelfde geld voor de (museum)node die je hebt verwijderd.
Nu heeft het pand geen adresnode meer.
https://www.openstreetmap.org/way/288638966 -
Comment from Commodoortje
Zie hiervoor:
https://www.openstreetmap.org/changeset/45061435
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |