Changeset: 45103826
juiste Perziklaan toegevoegd
Closed by Zwelgje
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Allereerst welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik ben bereid om je te helpen.
-
Comment from Commodoortje
Is er een reden dat de perziklaan acces=no heeft meegekregen? Of is dit per ongeluk gegaan.
Als je wat hulp wil laat het gerust even weten.
http://www.openstreetmap.org/way/465406500
https://www.dropbox.com/s/ztaoqk21j2yc4dh/2017-01-13_12-39-22.png?raw=1 -
Comment from Zwelgje
Bedankt voor je reactie. Ik heb het aangepast en meteen weer wat geleerd.
Fijn weekend!
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |