Changeset: 45198693
Terugplaatsing postbox
Closed by Commodoortje
Tags
created_by | reverter;JOSM/1.5 (11427 en_GB) |
---|---|
source | https://www.openstreetmap.org/changeset/44951787 |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Nee volgens mij niet. Ik dacht dat ik de bewuste postbus vanuit de revert laag gekopieerd had naar een andere laag. Vermoedelijk werkt dit niet zo. Of ik heb iets verkeerd gedaan. Van mij mag je het herstellen als je wil. Anders kijk ik morgen even
-
Comment from MrKooken
Snap ik ook niet, doe niks met reverts, mocht ik het ooit nodig hebben vraag ik jou wel :-) Ik kan het gebouw ook niet terug plaatsen want ik doe ook (nog) geen BAG imports. Jij bent dus de kandidaat dit op te lossen...
-
Comment from alphensebezorger
Ik heb het gewiste gebouw teruggezet (met de JOSM undelete plug-in) in http://www.openstreetmap.org/changeset/45203705. Ik was over die stomme brievenbus begonnen, kan ik ook wel iets terugdoen.
-
Comment from MrKooken
Bedankt voor de assistentie alphensebezorger.
-
Comment from Commodoortje
Top
Ways (1)
Nodes (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |