Changeset: 45449856
Grijze vlakken tussen bospercelen verwijderd
Closed by jwhartsuiker
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
Hoi, we plakken geen landuse aan wegen vast! Wil je dat herstellen, naar de oorspronkelijke staat.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45449856
Waar de weg is staan geen bomen en is het dus geen forrest. De weg die nu als lijn getekend is een route lijn. Je zou het weggedeelte ook als area:highway=path kunnen tekenen. Dan klopt het topografisch zoals jij het zou willen, maar iedere kaartmaker, zet niet alles op de kaart ( zo ook bij carto OSM ) Wat je niet ziet kan er al zijn je moet altijd checken of het er al is.
Wil je deze bewerkingen ongedaan maken. -
Comment from Allroads
Daarnaast zie je bij de link dat het nog niet correct aan elkaar geplakt was, er missen nodes die dan gemeenschappelijk zouden moeten zijn. Hierdoor ontstaan ook weer spleten. Zoals geschreven we plakken het niet aan elkaar. Bijkomend voordeel waar nog geen weg ligt in de open ruimte daar moet nog een weg worden getagd. OSM is nog lang niet af.
-
Comment from jwhartsuiker
Hoi Allroads,
Bedoel je met 'wegen' ook de kleine bospaden? Het lijkt mij nog ondoenlijk om onder elk (nieuw) klein pad 'grijs gebied' te creëren. Ik heb op deze manier juist eenheid weten te creëren. Die dikke grijzen strepen zagen er niet uit. Bij de grote wegen snap ik je punt en dat ik ook aanpakken. Bedankt voor je feedback.
-
Comment from Allroads
Ja, ik bedoel daarmee alle soorten wegen (highway), dus ook path. Wat daar geldt het ook, belangrijk is dat landuses niet aan de highway wordt geplakt.!!! Het ergeren aan die grijzen strepen, komt omdat het daar nog niet ingevuld is. En als het aan elkaar zit dan moet de volgende alles weer ontkoppelen om het vlak highway ertussen te plaatsen.
Kijk eens bij http://pdokviewer.pdok.nl/ diep inzoomen Tjaarda omgeving dan aanzetten Basisregristratie Grootschalige Topografie -->standaard (tms) dan krijg je een indruk.Zie ook dat er veel footway is bij 5 meter breed, dat zijn tracks, waar staatsbosbeheer met voertuigen overheen rijdt. Niet zo vaak, voor onderhoud. Ik heb daar nooit een blauw voetgangersbord G7 gezien, smalle paden zijn path.
We kunnen ook changesets reverten, maar dan wordt alles teruggezet. Dan moet er wel uitgezocht worden welke changesets deze plak landuse aan highway hebben. Niet elke changeset van jouw heeft dat.
-
Comment from jwhartsuiker
Check, ga ik dat aanpassen.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |