Changeset: 45472606
verbeteringen / toevoegingen
Closed by jwhartsuiker
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
De officiële naam van het gebied is: De Heide , zo staat het ook op de borden,dat zetten we dan ook bij name=De Heide , dat het een recreatiegebied is dat blijkt uit de tag landuse recreation ground, het is dus niet nodig/ongewenst om recreatiegebied in de naam te zetten.
de tag leisure_1 kunnen niets mee, daarnaast is het hele gebied geen strand/beachAls je vragen hebt stel ze op het forum
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from jwhartsuiker
Zo te zien ben je er bekend, want ik dacht echt dat de officiële naam was. Heb de naam overigens gewoon overgenomen van de kaart aangezien een stukje grasland al zo was genoemd.
-
Comment from Allroads
Ja, ben er wel geweest, men zei toen we gaan naar De Heide, tegenwoordig gaat bij mij iets rinkelen als ik een naam zie met een omschrijving wat het is, soms klopt het soms niet. Dat krijg je als je wat meer met OSM bezig bent je let op andere dingen, mensen nemen/denken iets over/aan, en zetten het op de kaart terwijl het toch iets anders in elkaar zit.
-
Comment from Allroads
Die golfbaan heet misschien alleen Heidemeer, uit de icoon blijkt al dat het een golfbaan is. Website http://www.golfclubheidemeer.nl/ héé, golfclub, GC Heidemeer.
name is wat anders als een description.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |