Loading...
Changeset: 45527494
de paden en gedeeld waren verkeerd gemarkt
Closed by debarong
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
Wat ben jij aan het doen, ben je daar geweest? Welke verkeersborden staan daar?
Er staat niets voor niets in de tags G11.
Je tagt zelfs, wegen waar de auto mogen rijden om naar footway.
Met park zeg je niets over dat er bomen staan, je voegt niets toe je doet het zelfs slechter.Wil je grote veranderingen dan moet je eerst in overleg gaan, https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (18)
- park (202403194), v2
- 202403196, v2
- 202403193, v2
- 177518939, v2
- 202403195, v2
- 202403197, v2
- 202403198, v2
- 177391119, v4
- 177391121, v4
- 177391120, v5
- 177391113, v5
- Abel Tasmanpad (389041396), v3
- 177391115, v4
- Abel Tasmanpad (157307509), v5
- 315381905, v2
- 315381935, v2
- Niels Bohrhage (46693075), v11
- Abel Tasmanpad (178064639), v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |