Changeset: 45554572
het is een sport/clubgebouw en niet zomaar een gebouw
Closed by jorngijn
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from mboeringa
Beste jorngijn. Ik zie dat je bij deze roeivereniging, de tag sport van Nederlandse namen hebt voorzien. In OSM gebruiken we voor tagwaarden altijd de Engelse naamgeving, dus b.v. sport=rowing (zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:sport). Ook is het beter om het samenvoegen van verschillende waarden, zoals hier verschillende takken van de roeisport, te vermijden als het even kan. Mocht je toch tot de conclusie komen dat verschillende sporten / waarden nodig zijn, scheidt ze dan door een semi-colon ";" punt-komma teken.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |