Changeset: 45560421
landschap aangepast naar park
Closed by Daan Groot
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Wordt dit gebied daadwerkelijk als park beschouwd? Zo ja, onder welke naam?
Graag een verwijzing naar een bron, bv. op internet. Alleen een luchtfoto zegt niets. -
Comment from Allroads
Je gooit hier zomaar een stuk bos forest weg zijn die bomen gekapt?
16-01-2017 was dat nog aangepast door mapper rivw
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45560421Graag uitleg waarom?
-
Comment from Daan Groot
Mijn excuses, ik heb het weer gemarkeerd als bosbouw.
-
Comment from Daan Groot
Dit gebied is niet officieel gemarkeerd als park, maar wordt door veel bewoners van Norg beschouwt als een park. Het heet de Pelincks tuin en heeft dezelfde functie als een park.
-
Comment from marczoutendijk
En het is er nu echt een rommeltje van over elkaar heenliggende gelijksoortige soorten landuses. Ik krijg meldingen van JOSM daarover. Ook de landuse=residential gaat overal dwars overheen (dat was al zo trouwens, maar als je dan toch aan de gang gaat, knap dat dan ook op. Landuse moet aansluitend zijn, niet overlappend.
-
Comment from marczoutendijk
Ik heb zojuist de boel onderhanden genomen en opgeschoond.
http://www.openstreetmap.org/changeset/45684029 -
Comment from marczoutendijk
Ik heb de contour van het "park" zoals ingetekend door Daan, met kleine correcties overgenomen en het park ook de naam Pelincks Tuin gegeven.
-
Comment from eggie
Alsnog Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
Ways (4)
Nodes (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |