Changeset: 45573534
de omgev
Closed by duukboy
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Hallo en welkom op OpenStreetMap!
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. Het is de bedoeling dat de werkelijkheid in kaart wordt gebracht. Ook een Pokemon speler kan waardevolle data inbrengen, mits deze voldoen aan de werkelijkheid. Uw edit zal gecontroleerd worden op vandalisme en zal om deze reden teruggedraaid kunnen worden.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12Mocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
-
Comment from Commodoortje
Ik heb een aantal verbeteringen aangebracht in je edits.
Je had (per ongeluk) een adresnode opgepakt en verplaatst.
https://www.dropbox.com/s/codi53qtg3kjmgz/2017-01-29_11-47-50.png?raw=1
.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45616632 -
Comment from Allroads
name honden losloop veld is geen naam het is een omschrijving van wat het is, hier hoort een officielle naam te staan, als dat er al is, verifieerbaar.
wil je dat taggen dan moet je bij dog kijken. -
Comment from Commodoortje
Door het terugdraaien van mijn revert, bleek dat de aangebrachte leisure=grave_yard over landuse=farmland was aangebracht.
Inmiddels diverse foutjes hersteld en gecorrigeerd.
grave_yard omgezet naar cemetry en uitbreiding ondergebracht in 1 polygon.
Zie ook opmerkingen op
http://www.openstreetmap.org/changeset/45619614@duukboy,
Ik heb de tag voor de hondenuitlaatplaats leisure=dog_park aangebracht.
Misschien kun je op deze wiki kijken om nog aanverwante tagging voor het hondenlosloopveld aan te brengen.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:leisure%3Ddog_park -
Comment from Commodoortje
Dit is de polygon van het hondenlosloopgebied
http://www.openstreetmap.org/way/469554007 -
Comment from Allroads
Lees ook even dit commentaar
http://www.openstreetmap.org/changeset/45621381#map=18/51.67029/4.78080de naam was hondenuitlaat veldje
dat zegt niks over hondenlosloopgebied.
kan gewoon een veld zijn waar vele honden uitlaters, leashed aangelijnd honden uitlaten, en net als op veel plaatsen de stront laten liggen.
Zie link gemeente.
Er is waarschijnlijk helemaal geen dogpark. Waarschijnlijk dog tags met leashed en stront opruimen zouden op het veld moeten. Ik he de Gemeente losloopgebieden niet gelokaliseerd.
Ways (9)
- 469543496, v1
- 469543497, v1
- 469543498, v1
- 469543499, v1
- park wethouderbroekenstraat (96771131), v3
- Hoogerheide (7273936), v3
- Wethouder Broekenstraat (7273918), v3
- honden Losloop veld (96771113), v3
- 96771125, v3
Relations (1)
Nodes (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |