Changeset: 45576688
voetpad
Closed by joyplayah
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
-
Comment from Commodoortje
Je had een lijn zonder tags aangebracht.
Ik heb je een stukje geholpen.
Lees weblinks in eerste mail een keer rustig door, en je zult OpenStreetMap in de toekomst zeker verbeteren. -
Comment from Commodoortje
Ik heb inmiddels je voetpad aangebracht.
-
Comment from joyplayah
heb ik zo wel op de juiste manier een wandel route gemaakt want ik had moeite er een route van te maken heb er geloof ik vier gemaakt ofzo
-
Comment from Commodoortje
Wat je hebt gedaan is het wandelpad een name gegeven, dit is geen route.
Route maken is nog best lastig in OSM, ik wil je best helpen. Heb je toevallig een GPS track van de route? -
Comment from Commodoortje
Tevens breng je over de bestaande paden, nieuwe paden aan.
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
http://www.openstreetmap.org/way/471644790 -
Comment from Commodoortje
Maar moet wel opgelost worden.
-
Comment from joyplayah
hoi commodoortje,
ik heb geen gps track van de route heb de wandelroute gelopen en vond hem wat lastig te vinden en dat pad ontbrak wat ik niet goed had in gevoerd en jij verbeterd heb. ik heb hem in middels de name er afgehaald op een stuk na die kreeg ik niet weg( zou me daarmee kunnen helpen bij voorbaat dank). Zal nu eerst maar even goed gaan uitzoeken hoe ik routes maak en zal het dan nog wel een keer opnieuw proberen.
tevens dat nieuwe paden aanbrengen deed ik zodat ik de bestaande niet veranderde want hij maakte de lijnen niet goed omdat er al andere wegen lopen. -
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik de volledige route aangebracht, over elkaar aangebrachte paden die (per ongeluk) door je zijn aangebracht heb ik verwijderd.
Normaal moet je voorzichtig zijn met verwijderen van data, maar het is niet de oplossing om over bestaande wegen andere wegen aan te brengen. Je dient dan de wegen aan te passen.
Hier kun je de route zien, en de gps route downloaden voor in een gps.
https://hiking.waymarkedtrails.org/#route?id=6946425&map=15!52.1391!5.2716 -
Comment from editorv
bedankt voor de moeite
ik snap er nog steeds niks van dus zal maar geen routes meer maken heb even in josm gezeten maar moet me hier duidelijk nog meer in verdiepen in ieder geval bedankt voor de hulp -
Comment from Commodoortje
Ben je dan ook joyplaya?
-
Comment from joyplayah
nee ik zat op zijn computer en zat niet op te letten en dacht dat ik was ingelogd. Waren samen aan het proberen onder het motto 2 weten meer dan 1. Ik was hier mee begonnen en toevallig had je ook bij hem gereageerd ik zei al dat jij mij geholpen had. en grappig hem dus ook.
verlopig gaan we eerst maar even verder kijken hoe en wat we verder nog doen aangezien we allebei er dus nog weinig van snappen.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |