Changeset: 45625176
Walkway round the pound
Closed by donneh
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from ligfietser
Hallo en welkom op OpenStreetMap!
Ik zie dat je hier een pedestrian (voetgangerzone) hebt ingetekend dwars over fietspaden. Dat is niet goed en zal ik helaas moeten weghalen. Verder kan ik niet beoordelen wat je verder hebt aangepast, maar wees voorzichtig met het veranderen van de kaart.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12Mocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Ways (9)
- 469981448, v1
- 257976532, v2
- 257976624, v2
- 89124842, v3
- 89125976, v3
- 257977100, v2
- 89127224, v3
- 89128120, v3
- 6411924, v4
Nodes (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |