Changeset: 45713332
cuisine=sandwich
Closed by HourOfTheWulf
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11427 en_GB) |
---|
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Volgens mij lijkt dit (en veel van je recente changesets) wel heel erg op een mechanical edit. Je weet toch dat je alle objecten die je wijzigt individueel moet controleren. Niet gewoon alles met de naam Subway selecteren en blind aanpassen. Dan is het een mechanical edit en zijn de regels in de wiki van toepassing.
-
Comment from HourOfTheWulf
De onderstaande plaatsen zijn van de keten Subway, die broodjes verkoopt. De plaatsen stonden al in OSM. Een mechanical edit is dus veroorloofd.
- Comment from Commodoortje
-
Comment from Commodoortje
bedoel je met veroorloofd misschien geoorloofd? En is het volgens jou geoorloofd na bovenstaande link gelezen te hebben?
-
Comment from Commodoortje
Op zich is er niet zoveel aan de hand.
Je hebt cuisine=sandwich aan de bestaande nodes toegevoegd.
Wees wel voorzichtig bij mechanical edits, voor je het weet heb je meer gewijzigd dan de bedoeling was. -
Comment from alphensebezorger
Voor je het weet heeft de hele Londense metro een tag cuisine=sandwich, die heet toch ook Subway. Dat is het gevaar van een mechanical edit, daarom zijn die richtlijnen er. Om ondoordachte grootschalige wijzigingen te voorkomen. Nu is deze wijziging niet grootschalig, maar toch...
-
Comment from de vries
Kijk eens goed naar de onderstaande nodes, Geen van deze nodes is als amenity=fast_food getagd en van een van de drie weet ik zeker dat cuisine=sandwich er niet thuis hoort.
Wat dat betreft is het een typische mechanische edit, met alle bijbehorende fouten ;)
https://www.openstreetmap.org/node/3470564104
https://www.openstreetmap.org/node/3019085397
https://www.openstreetmap.org/node/2544056699 -
Comment from HourOfTheWulf
Subway verkoopt broodjes. Allemaal dezelfde formule. Deze nodes horen bij deze keten.
Het is te beargumenteren of het een amenity=fast_food is of niet, dat ligt aan je eigen referentiekader.
Gegevens zijn wellicht niet geheel compleet, maar is er meer fout dan dat het was?
-
Comment from Commodoortje
DeVries heeft een punt! Door de onervarenheid weet je niet wat je doet. Je misbruikt in dit geval overpass turbo door te zoeken op name=subway
De gevolgen heb je niet (helemaal) overzien. -
Comment from HourOfTheWulf
Zo dat zijn weer krachtige woorden voor op een zondag! "onervarenheid", "misbruikt", pfff... Wat zijn de gevolgen volgens jou? Waarom denk je dat ik ze niet heb overzien?
-
Comment from de vries
Minder dan een maand op osm actief lijkt mij te kwalificeren als onervarenheid. Maar daar gaat het hier niet om. Het gaat er om dat niet alles dat name=subway heeft een broodjes-tent is.
De drie voorbeelden die ik eerder gaf en die waarschijnlijk fout zijn koste mij een paar seconden om er uit te filteren. Dit komt op mij niet heel zorgvuldig over.
Ik vraag me af of het je al gelukt is om uit te vinden welk van de drie iig verkeerd is. En dat brengt mij op je vraag over overziene gevolgen.
http://www.openstreetmap.org/node/3470564104 Was het goede antwoord. Dit is de ingang van de drive-tru van de subway. deze node heeft name=subway, maar is zeker geen broodjes tent, dus cuisine=sandwich hoort hier niet op thuis.
Het probleem is dat je je werk hier op aannames en niet op feiten gebaseerd hebt. -
Comment from Commodoortje
@HourOfTheWulf
Even voor de goede orde, probeer het positieve uit deze discussie te halen.
Helaas trek je het persoonlijk aan dit is niet de bedoeling. -
Comment from marczoutendijk
En wat ook nog niet klopt bij deze:
https://www.openstreetmap.org/node/2544056699
cuisine is een toevoeging bij amenity=restaurant of amenity=fast_food. Zonder dat wordt er ook geen icoontje op de kaart gezet (wat mij niet zoveel kan schelen) maar dataconsumers kunnen die locatie niet vinden want het "is" geen restaurant/fast_food als je het niet als zodanig aanmerkt. -
Comment from marczoutendijk
En deze:
http://www.openstreetmap.org/node/3019085397
mist dus ook nog amenity=fast_food -
Comment from marczoutendijk
In deze changeset:
http://www.openstreetmap.org/changeset/45861079
heb ik bovengenoemde zaken hersteld. -
Comment from woodpeck_repair
This changeset has been reverted fully or in part by changeset 48656854 where the changeset comment is: Revert HourOftheWulf imports/mechanical edits after multiple complaints from Dutch community, see http://www.openstreetmap.org/user_blocks/1347
- Subway (251528283), v7
- Subway (369785861), v6
- Subway (494390346), v3
- Subway (568113924), v2
- Subway (676073494), v2
- Subway (686677168), v5
- Subway (1120035883), v3
- Subway Talingweg (1169566415), v2
- Subway (1404182699), v2
- Subway (1556100047), v7
- Subway (1938187756), v2
- Subway (2295491413), v2
- Subway (2368586487), v6
- Subway Heerenveen (2407975994), v5
- Subway (2453954710), v4
- Subway (2462650332), v5
- Subway (2538529581), v4
- Subway (2544056699), v3
- Subway (2591357700), v2
- Subway (2608616354), v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |