Changeset: 45717694
.
Closed by Guinness01
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Hallo en welkom op OpenStreetMap!
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. Het is de bedoeling dat de werkelijkheid in kaart wordt gebracht. Ook een Pokemon speler kan waardevolle data inbrengen, mits deze voldoen aan de werkelijkheid. Uw edit zal gecontroleerd worden op vandalisme en zal om deze reden teruggedraaid kunnen worden.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12Mocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
-
Comment from Commodoortje
Revert due to Pokemon vandalism
https://www.openstreetmap.org/changeset/45721277
Mocht je vragen krijgen neem dan even contact met me op. -
Comment from eggie
Stoopy,
Je zet in hoog tempo landuse=grass om in leisure=park. Een echt park ligt als een deken over de landuse heen. Veel details gaan zo verloren en zijn een verarming voor de kaart. wat is de reden dat je dit doet?
-
Comment from eggie
Je laatste drie changesets heb ik teruggedraaid. Je zet het fietspaden om naar voetpaden. Wil je meer weten dan kun je gerust reageren.
-
Comment from eggie
De situatie bij het Oranje Bastion heb ik aangepast net als de nieuwe situatie aan de Rembrandtlaan.
Je hebt ook goede edits gedaan.
Het pad achterlangs de plas bij de watertoren is bij mijn weten gewoon een fietspad. De fietspaden hier heb ik een tijd geleden al aangepast na survey.
Wanneer je niet zeker bent van je edits neem dan svp contact op met de voorgaande mapper.
Echte parken kun je gewoon los over de landuse heenleggen en het park vervolgens een naam geven. -
Comment from eggie
Beste Guinness,
Er staat wat commentaar op je edits van de laatste dagen waarbij de toch de landuse=grass weer omzet in Leisure=park. Het Park Achter de Hoeven heb ik als voorbeeld weer opnieuw getagd.
Het is al eerder gezegd.
De Leisure=park ligt als een deken over de landuse=grass heen.
De wandelroute langs de Donge had je de tag highway verwijderd. Die heb ik als highway=track er weer opgezet. Nu was hij helaas verdwenen van de kaart.
OSM is een samenwerkingsproject. Join the forum and introduce yourself.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (1-20 of 34)
- 1
- 2
- 471112370, v1
- 471112371, v1
- 471112372, v1
- 471112373, v1
- 471112374, v1
- 471112375, v1
- 471112376, v1
- 471112377, v1
- 471112378, v1
- 471112379, v1
- 471112380, v1
- 471112381, v1
- 471112382, v1
- 471112383, v1
- 344136954, v2
- 344136257, v2
- 99430234, v4
- Zalmweg (7264572), v6
- 344136955, v3
- 99430258, v3
Relations (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |