Changeset: 45779978
This is a private drive
Closed by CSTwamel
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
Je zou zo'n prive-toegangsweg evt kunnen mappen als highway=service
-
Comment from alphensebezorger
Als ik het goed zie (via https://overpass-api.de/achavi/?changeset=45779978), is in deze wijzigingenset van een gebouw (https://www.openstreetmap.org/way/293709185) de aanduiding "building=yes" gewist. Was dit een bewuste actie? Is het gebouw gesloopt o.i.d?
-
Comment from Commodoortje
Inderdaad, building=yes was (vermoedelijk) per ongeluk verwijderd. Ik heb de BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) geraadpleegd, aldaar staat het gewoon nog vermeld.
Ik heb building=yes weer toegevoegd.
Tevens heb ik man_made=storage_tank eraan toegevoegd. -
Comment from CSTwamel
Ik ben nieuw op open streetmap en heb mee gedaan voor een rode kruis actie om in Afrika bij te karteren.
Ik heb voor de actie bij mij in de buurt wat geoefend.
Nu weet ik dat het ronde gebouw geen gebouw is maar een open water opslag, zonder dak.
Dus wat het in de BAG doet weet ik niet. Dan moet er een dak op zitten en het is geen silo.De weg die ik private drive heb genoemd is afgesloten vanaf de straat met een hek en is de oprijlaan naar het huis. Wel een grote weliswaar , hij/zij kan gewoon voor zijn huis een rondje rijden.
Voor de rest zie ik geen inritten opgenomen, daarom had ik hem om genoemd naar private. -
Comment from eggie
"Goede zaak" mappen voor het Rode Kruis. 'k zal van de oprit highway=service maken .. access = private is uiteraard goed. Bedankt voor de reactie en altijd welkom op het forum.
Groet,
Eggie
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |