Changeset: 45828701
Updated a photo shop
Closed by Aad Witteveen
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 7.1.3-Google |
Discussion
-
Comment from jaap de vries
Ik zie dat je de fotozaak hebt veranderd, hierbij zag ik dat je de postcode los hebt gemaakt. Bij OSM is het gebruikelijk om de postcode aan elkaar te laten 1234AA. Daarnaast zag ik dat je de naam-nl ook hebt ingevuld, op zich niet verkeerd maar bij name heb je dit ook al eens gedaan, dan komt het dus dubbel in het systeem.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMmocht er vragen zijn dan kan je die vragen via het forum.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |