Changeset: 45878628
toevoeging parcival college
Closed by kjw86
Tags
created_by | iD 2.1.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMOver scholen mappen zijn de meningen verdeeld. Ik kijk even naar deze edit, want de kaart wordt nu wel heel erg donker.
Mocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from Commodoortje
Ik zag dat je op de nieuwe polygon de tag building=school had gezet.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45878628
Dit is niet juist, ik heb het voor je aangepast naar amenity=school
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45881270
Hier kun je lezen wat je nog meer zou kunnen aanvullen:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dschool -
Comment from Commodoortje
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. -
Comment from eggie
Het moet inderdaad als amenity=college getagd worden. Je was me net voor, want ik kon niet uploaden. 'k Hoop dat kjw dit leest.
-
Comment from Commodoortje
pas maar even aan, op dit moment staat het als amenity=school
-
Comment from eggie
aangepast
-
Comment from HenkL
Volgens de NL-wiki voor OSM is college alleen voor hoger onderwijs (geen uni):
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:NL:How_to_map_a:S.Dit is echter middelbaar onderwijs, dus volgens mij is amenity=school juist.
-
Comment from eggie
Wellicht heb je gelijk. In de Nederlandse situatie zie ik VO scholen en ROC's en AOC's altijd als college. Bij school krijg je ook meer zo'n basisschoolsymbool. Forum?
-
Comment from eggie
zie forum: school of college?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=630573#p630573
Ways (1)
Nodes (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |