Changeset: 45881659
Correcties Emelhagepark (hoofdletter); Multipolygon van water en forest aangebracht;
Closed by marczoutendijk
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11427 nl) |
---|---|
source | © Aerodata International Surveys BVBA, powered by CycloMedia Technology B.V. |
Discussion
-
Comment from Allroads
En dan is de naam nog fout, Emmelhage.
Ben er vandaag geweest, een welkomsbord van waarschijnlijk Gemeente, raar geen E.:
emmelhage
(h)eerlijk in de polderBrief gestuurd naar de Gemeente, om de officiële parken en namen aan te geven.
En wat foto's geschoten
-
Comment from marczoutendijk
Dan blijf ik toch die hoofdletter gebruiken, want op de website die je gaf staat wel Emmelhage!
Ik zal de multi uitbreiden zodat ook de rechterhelft erbij gaat horen. -
Comment from Allroads
Ik denkt ook, dat we een regel binnen OSM moeten aanhouden, met hoofdletter beginnen. Uitzonderingen, de, van, etc.
Waarom een polygon?., de bossage horen ook bij het gebied (park) zo ook het water.
Die forest kan nooit inner zijn.
Ways (3)
Relations (2)
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |