Changeset: 45920846
Correctie
Closed by FlarMap
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Hier zet je een fietspad om in voetpad. wat is de reden hiervan?
-
Comment from eggie
Wellicht iets met Pokemon te maken?
-
Comment from FlarMap
Hier probeerde ik de combi voetpad/fietspad te maken die het daadwerkelijk is. Dat kan dus blijkbaar niet... inderdaad heeft het iets met Pokemon te maken, maar de wijziging die ik door probeerde te voeren klopt wel.
-
Comment from eggie
Beste FlarMap,
Mooi dat je reageert! Meer dan de helft van alle edits hebben met pokemon te maken en de schade is enorm. We houden dan ook alle nieuwe mappers in de gaten. Wanner iemand landuse omzet in park gaan de belletjes rinkelen. Je intenties zijn goed. We hebben ook goede mappers nodig.. dit kunnen (juist) ook pokemonspelers zijn. Landuse moet niet zomaar vewijderd worden. Gewoon een park over de landuse tekenen. Dat heb ik bij het Zuiderpark ook weer gedaan. De changeset van de voetpaden heb ik teruggedraaid. Op een fietspad mogen immers ook voetgangers komen. Wanneer er geen blauw bord staat en zo'n combinatiebord wordt het lastiger. Zie wiki. Fietspaden zonder verdere surfacetags worden gezien als verhard in bv de openfietsmap. Dat routeerde anders niet meer. Pleeg overleg met de voorgaande mapper als je iets echt wil veranderen.
Kortom.. het park is er gewoon en ligt op de oude landuse. De fietspaden zijn weer fietspaden. Mocht het toch een pad zijn zonder bebording dan is het nog geen footway, maar highway=path, surfave=asphalt en bicycle= yes. Mapse verder en vang een hoop pokemons.
Je kunt me gerust mailen en je bent welkom op het forum. -
Comment from FlarMap
Hoi Eggie,
Ik begrijp de voorzichtigheid. Maar ik was eens benieuwd waarom bij mij in de omgeving de parken niet de resultaten in het spel gaven die je bijvoorbeeld in Amerika ziet. Toen ik erachter kwam dat de meeste parken in OSM in de omgeving niet als parken staan aangegeven dacht ik dat dit wel een correctie waard was. Vooral omdat ze wel kloppen... overigens is het niet eens zeker dat het spel op deze kaarten gebaseerd is, maar ik vond het zeker interessant om aan te passen. Daarom ook de toevoegingen in de diverse parken die sowieso geen invloed hebben in het spel. Mijn bedoeling was het ook zeker niet om het werk van andere om te zetten, maar inderdaad nieuwe vlakken te tekenen. In m'n enthousiasme en gebrek aan ervaring was dit denk ik mis gegaan... Al met al probeer ik wel correcte informatie in te geven, en als dit ergens invloed zou hebben ik het spel, is dit mooi meegenomen, maar zeker niet het doel. -
Comment from eggie
Nee .. geen rancune hoor.. We hebben goede mapper gewoon nodig. Kijk je nog naar dat sportpark? Daar kun je met de voetpaden beter opnieuw beginnen.
Of Pokemon OSM gebruikt.. geen idee... Het verhaal gaat dat in Zuid-Korea google niet is toegestaan en ze daar dus OSM gebruiken als databron. Nintendo houdt z'n lippen op elkaar. Maar door zulke (broodje aap?) verhalen krijg je .. en nieuwe mappers en schade. Commodoortje en ik sturen alle nieuwe mappers een welkomstmail met tips, maar kijken ook wel wat er al is gemapt.
Kijk ook eens op het forum over pokemon. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57150
Mapse.. -
Comment from eggie
oj ja.. en de naam Voetbalveld kan eraf. Dat is niet de aardrijkskundige naam denk ik. Je kunt wel aangeven sport=soccer Dat is voldoende.
-
Comment from FlarMap
Hoi Eggie,
Volgens mij heb ik het e.e.a. nu goed gezet/aangepast. Op Uden Zuid en in het sportpark. Ik hoop dat ik niks ben vergeten. Anders hoor ik dat graag.
Bedankt voor je opmerkingen.
Groeten,
FlarMap -
Comment from eggie
Mooi... Het is een leercurve.. Stap snel over op JOSM dan heb je ook de nieuwste luchtfoto van 2016 beschikbaar.
Op het sportpark zit nu wel de andere landuse los van de 3dshapes forest.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.65288/5.62996 Met JOSM kun je die dan weer snel samenvoegen. :)
ID is erg beperkt en genereert fouten.
'k Hoop dat we een mapper erbij hebben.
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |