Changeset: 45956268
reshape water roads landuse from geodata.nationaalgeoregister.nl: 2016_ortho25
Closed by eggie
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11526 nl) |
---|---|
source | geodata.nationaalgeoregister.nl: 2016_ortho25 |
Discussion
-
Comment from FERINA365
Zie het verschil! Mooi gedaan Egbert.
-
Comment from eggie
Het lastige is dat het de ene keer hoog- en de andere keer laag water is.
'k Fiets al jaren door die Biesbosch, maar met de nieuwste kaart is het toch weer heel anders. :)
Heb de nieuwste luchtfoto al in je editor? Volgens Ligfietser kan het in iD en Potlatch ook., maar Josm heeft de Validator en waarschuwt direct als je iets fouts wil uploaden.
'k Ben eigenlijk mijn eigen puinhoop van alle jaren aan het verbeteren.
Het zit hier nog vol met fouten, maar dat is voor de komende weken. -
Comment from eggie
met kaart bedoel ik die 2016 ortho25
-
Comment from FERINA365
Ja! Heb hem toegevoegd aan iD en ga na dit weekend aan de slag met JOSM. Moet zeggen dat ik erg enthausiast ben door die nieuwe kaart, eindelijk Puttershoek weer een beetje bijwerken met al die nieuwbouw!
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |