Changeset: 46016216
Wandelpad
Closed by Pardoc82
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Pardoc,
Welkom in OSM-land. ik zie dat je al een flink aantal edits hebt gezet en serieus bezig bent en dat Commodoortje je al advies heeft gegeven.
Ga svp voorzichtig te werk in het begin.
Het is ook een beetje het gebied waar ik map. :) Wanneer je ingrijpend veranderingen wilt doorvoeren geef mij een seintje. (ook voor evt. hulp)
Je kunt altijd bij de historie zien wie de voorgaande mapper is.
De Biesbosch heb ik steeds bijgehouden de laatste jaren met alle veranderingen. ook Werkendam met de dijkwerkzaamheden.
Zelf werk ik met JOSM en je kunt het beste zo snel mogelijk overstappen.
Achter iD en JOSM kan de laatste luchtfoto van mei 2016.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57298
Tip: kijk snel op het forum daar kun je met vragen terecht.
.. en heel belangrijk... niet aan de rivier-multipolygonen zitten. het water is zo weg.
Niet alle paden zijn trouwens footway.. zonder bord zijn ze path.Groet en mapse verder,
Eggie
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |