Changeset: 46099960
Nieuw stukje weg
Closed by xxireen
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Je edits zal ik even bekijken, want ik zie jee park verschijnen. Leisure=park wordt in de regel over de landuse=grass of landuse=village_green los heengetekend.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
... en een pad door het water geeft natte voeten.
-
Comment from xxireen
Bedankt voor de tips! Zag dat je het al aangepast had. Dankjewel
-
Comment from eggie
'k heb even wat aangepast. de Leisure=park omgezet naar gras. Je kunt daar zelf Leisure=park los overheen leggen met de naam van het park. het park zat vastgekleefd aan de nieuwe weg. De weg door het water zat aan het water zelf vast. even losgemaakt en toegevoegd bridge=yes en layer=1
Elk begin heeft een leercurve dus aarzel niet te vragen en kijk zeker ook op het forum. Het pad heb ik ook beter gelegd. GPS tracklog gebruikt? -
Comment from eggie
Mooi dat je reageert. Wij heten iedere nieuwe mapper welkom, maar kijken ook even naar de edits. Die nieuwe verbinding is eenrichting. Als fietsers daar van uitgezonderd zijn dan graag oneway:bicycle=no erbij zetten.
-
Comment from xxireen
Ga ik doen! Moet het inderdaad allemaal nog even ontdekken ;)
-
Comment from eggie
Succes, mapse verder.. En ook welkom op het forum om gewoon te lezen of voor vragen. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12.
-
Comment from eggie
De Molenberg (eigenlijk residential) kun je volgens mij vanuit de parkkant niet meer in. (Paaltjes? - barrier=bollard) )Dat laatste stuk kun je afsplitsen en motor_vehicle=no zetten. De niet doorgaande wegen die door het wijkje lopen zou je kunnen veranderen in highway=residential.
-
Comment from xxireen
Dat klopt inderdaad, ik zal even kijken hoe ik dat toe moet voegen. Hele ontdekkingstocht dit ;)
-
Comment from eggie
op een node zet je barrier=bollard ..
josm zet er standaard bij bicycle=yes, foot=yes
Splisen in Josm met de P toets, in Potlatch met de X.. iD ken ik niet zo.
Mocht je de smaak te pakken krijgen stap dan zo snel mogelijk over op de editor JOSM. iD is a total disaster. Bad. -
Comment from eggie
motor_verhicle=no op een bollard heeft geen effect. Echt dat kleine stukje tussen de huizen op slot zetten.
-
Comment from xxireen
kun je me daarmee helpen? Zal eens kijken naar Josm vanmiddag
-
Comment from eggie
Done... Ik heb er motorcar=no van gemaakt, want er staat nergens dat er geen motorfietsen, brommers e.d. verboden zijn. het nadeel van motorcar=no is dat je het niet ziet op openstreetmap.org
Verder heb ik in JOSM de nieuwste kadaster luchtfoto van 2016. Die kan in iD trouwens ook. Bing is erg oud.
Zie: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=632155#p632155 -
Comment from eggie
Zit even mee te kijken. we zijn net de Russen. Alleen nu zit het park toch weer vastgeplakt aan het gras. Het "moet" echt losliggen. .. en dan kun je toevoegen name=..... (naam van het park)
Niet elk stukje park is een park trouwens. Dit denk ik wel.
De stroken groen tussen de huizen taggen we tegenwoordig als landuse=village_green
je ziet het is een leercurve. :)
We zijn allemaal begonnen bij nul. -
Comment from xxireen
geen probleem! van fouten leer je ;)
Hoe maak ik het los van elkaar? Ik heb nu de layer veranderd, maar doet dat wat zou moeten?
Stroken groen heb ik veranderd! Dankjewel voor de tips -
Comment from Commodoortje
Een aantal handige sneltoetsen:
-
Comment from Commodoortje
Ik zie net dat er geen sneltoets is voor "unglue ways/nodes"
Zelf werk ik in JOSM, dit zou ik zeker aanraden om mee te beginnen.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from xxireen
Ben eerst eens gaan kijken in potlatch, en daar kon ik het inderdaad wat makkelijker vinden. Bedankt voor jullie hulp!
-
Comment from eggie
Goed ... op weg. Was even fietsen, maar ik zag dat je hulp hebt van Commodoortje. Na verloop van een aantal dagen kun je je edits checken met keepright.
http://keepright.ipax.at/report_map.php?zoom=15&lat=51.36545&lon=5.17388&layers=B0T&ch=0%2C30%2C40%2C50%2C70%2C90%2C100%2C110%2C120%2C130%2C150%2C160%2C170%2C180%2C191%2C192%2C193%2C194%2C195%2C196%2C197%2C198%2C201%2C202%2C203%2C204%2C205%2C206%2C207%2C208%2C210%2C220%2C231%2C232%2C270%2C281%2C282%2C283%2C284%2C285%2C291%2C292%2C293%2C294%2C311%2C312%2C313%2C320%2C350%2C370%2C380%2C401%2C402%2C411%2C412%2C413&show_ign=1&show_tmpign=1en osmose http://osmose.openstreetmap.fr/nl/map/#zoom=14&lat=51.36982&lon=5.18374&layers=B00000FFFFFFFFFFFFFFFFFFT&item=xxxx&level=1&layer=Mapnik&overlays=FFFFFFFFFFFFFFFFFFFTT
Succes verder
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |