Changeset: 46136316
Footpath and Cycle path
Closed by nickmac_nl
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
Je voetpad zat op een aantal plaatsen geplak aan het fietspad en de Leisure=park. Niet helemaal gelukt dus. Alle begin is moeilijk. Ik heb het wat aangepast.
Het parallel voetpad dat via dat bruggetje loopt heb ik weggehaald. Ook allemaal overelkaar geplakt. Zo'n voetpad hoeft niet apart getekend te worden. In de routering gaan voetgangers gewoon over het fietspad. er zit ook geen afscheiding tussen en daarom tekenen we de voetpaden niet.
Die Multipolygoon leisure=park heb ik omgezet naar landuse=village_green .. Parken liggen los over de landuse met een naam. Niet elk stukje groen is een park. . Heb je vragen dan ben je welkom op het forum. Je kunt ook hier reageren.
Ways (2)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |