Changeset: 46164532
Correct area: added "landuse=forest", removed "toponym" and "area=yes" (implied by landuse)
Closed by A Flying Dutchman
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Hoi A Flying Dutchman,
Er is een vraag op het forum gesteld over de rendering in dit gebied.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59132
Als ik snel kijk, denk ik dat deze changeset mede oorzaak is aan het renderen van forest.
https://www.dropbox.com/s/lbxbwsul0bhf525/2017-07-20_15-25-40.jpg?raw=1
Je hebt een grote toponym omgezet naar landuse=forest. Dit verklaart vermoedelijk de rendering van het grijze gebied in bos.
Kun je wat uitleg geven waarom je deze (grote) toponym hebt omgezet naar 1 groot polygon met de tags landuse=forest?
Het is namelijk niet de bedoeling dat deze toponymen omgezet worden, het gebied is namelijk niet alleen bos, maar heeft veel meer elementen. Om er een relatie van te maken lijkt me ook niet echt verstandig.
Het grijze vlak moet nog uitgezocht worden.
Je mag natuurlijk in het forum reageren.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |