Loading...
Changeset: 46181327
(no comment)
Closed by Pptje
Tags
build | 2.4-32-gecf1e0b |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.4 |
Discussion
-
Comment from eggie
Hoi,
'k Zie dat je van een footway (ooit door mij getagd) een fietspad hebt gemaakt.
Klopt dat of is het een highway=path waar bicycle=yes op hoort te staan. Bij mijn weten staat hier geen bord fietspad. Ook eindigt het in een wandelpad.
Ik heb trouwens gisteren het nieuwe fietspad langs de Antoniuslaan op de kaart gezet.
MVG,
Egbert -
Comment from eggie
... en vriendelijk verzoek om bij je changesets commentaar te geven wat je doet anders wordt het zo'n raadsel.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46142876
Ways (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |