Changeset: 46203531
Oude erf en opstallen van boerderij zijn vervangen door 3 bouwkavels.
Closed by Marc Hagemeijer
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Zodra er gebouwd wordt kun je op het forum een verzoek doen om de nieuwe gebouwen te importeren vanuit de BAG. Nr 27 zou je ook opnieuw kunnen laten importeren want die heb je groter gemaakt.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973&p=85Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from Commodoortje
Ik wil je proberen wat hulp te bieden
-
Comment from Commodoortje
Je gebruikt onderstaande tagging als adres node.
place=isolated_dwelling
De uitleg van deze tag is hier te vinden:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:place%3Disolated_dwelling
Je begrijpt vermoedelijk al dat dit onjuist is getagd op deze locatie.
Ik zal deze dan ook vervangen door BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) data.
Mocht het zijn dat je nog meer nieuwbouw locaties op OSM wil laten verschijnen, kun je hiervoor een aanvraag doen in het daarvoor bestemde topic op het forum.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973
Deze worden in de regel binnen een dag verwerkt.
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. -
Comment from Commodoortje
Op de toegangsweg naar de woningen plaats je de tag:
maxspeed=20
In NLD is het zeer zeldzaam dat een weg 20 km weg als classificatie heeft. Met welk verkeersbord staat deze restrictie aangegeven?
Zet het op de kaart zoals het werkelijk aanwezig is.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Good_practice#Zet_het_op_de_kaart_zoals_het_werkelijk_aanwezig_is -
Comment from Commodoortje
Via deze link kun je de aanpassingen inzien.
Mochten er vragen ontstaan laat dit gerust weten, we zijn er om je te helpen.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. - Comment from Commodoortje
Ways (7)
- 475549842, v1
- 475549843, v1
- 475549844, v1
- Klaphekstraat (349866489), v4
- Hekkeslag (275682271), v3
406740959, v276032796, v3
Nodes (20)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |