Changeset: 46223838
Area is a park, not a meadow
Closed by xentro01
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Normaal gesproken is een park een overkoepeling van meerdere landuses.
In dit geval is het gebied aan de Jacob van Lennepplein allemaal als landuse=grass getagd. Ik heb daarom de verschillende landuse stukken samen gevoegd tot 1 stuk gras. Daarnaast heb ik het contour samengevoegd op het grasscontour.
Normaal gesproken dient het eigenlijk als deken over de verschillende landuses heen te liggen om te voorkomen dat detaillering verdwijnt.
Wel heb ik de bomen afzonderlijk ingebracht om verdere detaillering aan te brengen in dit park.
Niet elk stukje gras is overigens een park. Dit gebied lijkt me wel een parkje.
Oude situatie:
https://www.dropbox.com/s/ljlzs4945lhl8ot/2017-02-19_22-55-54.jpg?raw=1Hier kun je zien wat ik heb aangepast:
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46228093
Mocht je vragen hebben stel deze dan gerust.
Ways (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |