Changeset: 46275264
natura2000 beschermd gebied
Closed by swekppk
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Beste Swekppk... Je edits heb ik teruggedraaid. (Reverted)
De aadrrijkskundige naam van het gebied is niet "name=ontoegankelijk. "
Je wel access=no of boat =no op bepaalde gebieden zetten.
De naam zal van het water staat al ergens op de relatie. Dit is een lastig gebied om te beginnen met mappen. het zij allemaal multipolygonen en het land en het water liggen in een relatie. (outer en inner.)
Wanneer je naar de historie kijkt zie je de naam van de voorgaande mapper. Toevallig mijn naam, maar dat is echt toeval. Het is gebruikelijk bij grote edits de voorgaande mapper in kennis te stellen.
Een van mijn taken is echter om ieder welkom te heten...We volgen dan ook direkt de eerste edits van beginnende mappers.. vandaar...
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
Zie ook forum:
Dag Ppk,
Hier heb ik nog even gekeken naar de tags. Het pad langs de boezem routeert niet. Het staat op vehicle=no en access=private
Fietspaden zijn hier niet.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88203/4.65366
Alleen op een klein stukje van de vogelkijkhut tot de hoek staat alleen op vehicle=no .. daar zou nog access=private op kunnen.
Mag je nog wel bij de vogelkijkhut komen?Het voetpad Molenkade Overwaard staat niet op slot .. wel het beginstuk bij het bezoekerscentrum. Routeren zal het daarom ook niet. Wil je de Molenkade ook op access=private?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88746/4.64091Je edits had ik gisteren "reverted", maar ik had al uitgelegd waarom.
Als je nog vragen hebt dan horen we het wel.edit: Tot molen 8 staat de Molenkade open voor voetgangers. Verder oostelijk vanaf molen 8 tot aan de Middelweg bij die bootjes staat alles op private. Als doorgaande weg routeert het niet. Ook voor fietsers staat het extra op slot.
edit2: Nederwaard molens 5 t/m 8 staan voor voetgangers wel open. Wil je dat stuk ook op private? Dan routeert het voor voetgangers ook niet meer.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87966/4.64040(edit3 (inmiddels veranderd in acces=private en highway=path vehicle=no)
Nu is de vraag alleen nog wat er met Molenkade Overwaard van bezoekerscentrum tot Molen nr 8 moet gebeuren? private?
Dat had iemand vorig jaar opengezet voor voetgangers.(edit 4: molenkade changed footway into path : access=private removed foot=yes. added vehicle=no)
Alles is aangepast.. alleen Floris V staat open en die stukjes waar toeristen wel mogen komen zoals bij Museummolen Nederwaard.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |