Changeset: 46301587
Kleine aanpassingen in de straat omdat deze niet correct in het systeem zat.
Closed by GerritKoelewijn63
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Hier heb ik even de naam Grutto toegevoegd en ook gezorgd dat je linksaf kunt slaan de Oeverloper op.
Behalve dat we iedereen welkom heten kijken we ook even naar de eerste edits van een beginnende mapper.
mapse verder en vraag advies als je er niet uitkomt.
Kijk ook op het forum... Daar kun je jezelf ook voorstellen onder het kopje welkom.
MVG, Eggie -
Comment from GerritKoelewijn63
Als ik in het kleine vierkantje kijk zie ik nu weer dat het laatste stukje een normale weg is. Of komt dit omdat de kaart nog niet opnieuw gerenderd is?
-
Comment from eggie
precies.. F5 wil wel eens helpen en keepright is wat sneller. Dan kun je na verloop van tijd de fouten eruit halen.
http://keepright.ipax.at/report_map.php?zoom=17&lat=52.23737&lon=5.36858&layers=B0T&ch=0%2C30%2C40%2C50%2C70%2C90%2C100%2C110%2C120%2C130%2C150%2C160%2C170%2C180%2C191%2C192%2C193%2C194%2C195%2C196%2C197%2C198%2C201%2C202%2C203%2C204%2C205%2C206%2C207%2C208%2C210%2C220%2C231%2C232%2C270%2C281%2C282%2C283%2C284%2C285%2C291%2C292%2C293%2C294%2C311%2C312%2C313%2C320%2C350%2C370%2C380%2C401%2C402%2C411%2C412%2C413&show_ign=1&show_tmpign=1
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |