Loading...
Changeset: 46336486
#maproulette Hydrografia_PRNG_vs_OSM
Closed by RafalR
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11526 pl) |
---|---|
source | geoportal, prgn |
Discussion
-
Comment from maraf24
Dlaczego zmieniasz natural=water na landuse=basin? To nie jest to samo.
-
Comment from RafalR
Zmieniam tylko gdy obiekt to staw - nie powstał w sposób naturalny.
-
Comment from maraf24
Wg nowego (sprzed kilku lat) schematu tagowania jest to natural=water + water=pond
landuse=basin nie informuje, że jest tam woda. -
Comment from RafalR
Jeśli chodzi o stawy to są często takie z których woda może być łatwo spuszczona. Nie zawsze na zdjęciu satelitarnym jest on napełniony wodą co nie oznacza że przestaje być stawem.
Ways (11)
- Jezioro Konarskie (476628879), v1
- Lubiechowski Staw (476628880), v1
- Jezioro Białe (476628881), v1
- Strumyk (31778053), v5
- Żabieniec (190953516), v2
- Stawek (191538920), v2
- Brzydowskie Jezioro (236998391), v2
- Osiek (327158242), v4
- Budziewizna (328045757), v2
- Sołeczno (346528346), v3
- Agatka (356679626), v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |