Loading...
Changeset: 46390312
wpisanie adresów w budynki
Closed by madagascar3
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Proszę nie wpisywać adresów w obrysy. Po pierwsze, robisz to źle, przez co te adresy nie dają się wyszukać. Po drugie, to co Ty będziesz robił, przez miesiąc, ja lub ktoś z większym doświadczeniem zrobi w 20 sekund. Po prostu rysuj obrysy, a adresy zostaw w spokoju.
Pozdrawiam
Ways (14)
- 477097027, v1
- 477097028, v1
- 477097029, v1
- 477097030, v1
- 477097031, v1
- 477097032, v1
- 477097033, v1
- 477097034, v1
- 477097035, v1
- 417724739, v2
- 356045524, v4
- 356047758, v2
- 356044460, v4
- 356045305, v4
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |