Changeset: 46523212
de straat naam was fout. ik kan het weten woon er 25 jaar.
Closed by hestaslot
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Goed bezig, ik wilde de wegas verbeteren en de straatnaam laten beginnen met een hoofdletter, en de zijweg en pad rechts aanpassen van service naar path. Maar mapper @Allroads was me al voor geweest.
Kijk maar hier wat hij verbeterd heeft:
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46524702
Succes met verbeteren van de OpenStreetMap.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |