Changeset: 46588893
Park routes
Closed by Erwin Bergkamp
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Hallo en welkom op OpenStreetMap!
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken. Het is de bedoeling dat de werkelijkheid in kaart wordt gebracht. Ook een Pokemon speler kan waardevolle data inbrengen, mits deze voldoen aan de werkelijkheid. Uw edit zal gecontroleerd worden op vandalisme en zal om deze reden teruggedraaid kunnen worden.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Erwin,
Elke nieuwe mapper wordt met zijn eerste edit geholpen om vervuiling in de OSM database te voorkomen.
Ik zie dat je zeer welkome paden hebt toegevoegd in het Dorrestad plantsoen.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46588893
Aangezien we andere creaties in het begin van dit jaar tegen zijn gekomen in parken verricht door "Pokemon" spelers zijn we extra alert op park mutaties.
Het park lag er al een tijdje (in OSM), normaal gesproken ligt een park contour als een deken over de andere landuse om detaillering te behouden.
Ik heb daarom de asligging van de paden verbeterd en landuses en bomen aangebracht.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46590221
.
Een veel gemaakte fout is de paden vast te maken aan landuse of park. De paden hebben (normaal gesproken) verbinding met wegen of andere paden. Op deze manier kan routering plaatsvinden van A naar B.
.
Veel plezier met het mappen in de toekomst.
Mocht je vragen hebben laat dit dan gerust weten. - Comment from Commodoortje
-
Comment from Erwin Bergkamp
Beste,
Bedankt voor de info. Ik ga hier in het vervolg beter op letten! Is er nog iets wat ik nu moet doen?
Gr. Erwin
-
Comment from eggie
Gewapend met deze kennis zou je het park De Geer in kunnen tekenen. ter lering ende vermaak. De leisure=park gewoon laten staan en daarbinnen de landuse=grass herstellen. De paden dan vrijlaten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98298/5.33297 -
Comment from eggie
Lukt het niet geef een seintje... geen probleem.
-
Comment from Commodoortje
Wat je nog zou kunnen doen (in dit park)
Ongetwijfeld staan er een aantal bankjes in het park.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dbench
Of prullebakken.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Tag:amenity%3Dwaste_basket
Misschien wel wat waterpartijen,
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag%3Anatural%3Dwater
Misschien zelfs wel een fonteintje
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dfountain
Of misschien zijn er wel fietsbarriers barrier=cycle_barrier
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:barrier%3Dcycle_barrier
.
Je zou nog verder kunnen gaan met micromapping. Het is maar wat je zelf belangrijk vindt om aan OSM toe te voegen.
Probeer wel de richtlijnen te volgen die de wiki uitlegd. Mocht je vragen krijgen dankun je deze altijd stellen op het Nederlandse deel van het OSM forum.
Registreer dan met dezelfde username.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (12)
- 478545180, v1
- 478545181, v1
- 478545182, v1
- 478545183, v1
- 478545184, v1
- 478545185, v1
- 478545186, v1
- 478545187, v1
- 478545188, v1
- Rorikstraat (6932613), v7
- 175121574, v5
- Dorestad plantsoen (175120163), v4
Nodes (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |