Changeset: 46591245
Het zijn geplante bosjes, geen doorgang voor autos.
Closed by Rik Duinkerken
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 nl) |
---|---|
source | langsgelopen |
Discussion
-
Comment from eggie
JOSM nu.. prima... en serieus bezig! Bezoek zeker het forum. Je kunt jezelf voorstellen onder het draadje welkom https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
-
Comment from eggie
'k Zie trouwens dat de mapnik ook weer snel rendert. Die lag een paar dagen stil.
-
Comment from Rik Duinkerken
Alleen weet ik nog niet hoe ik de weg in 2en kan opdelen omdat er een paaltje tussen nummer 37 en 39staat.
-
Comment from eggie
In JOSM met de P toets. in Potlatch2 met de X
-
Comment from eggie
Dat lukt soms niet als de weg weer verbonden is met andere wegen. Dan twee nodes selecteren op de weg met Shift en dan P-toets. Stukje selecteren en delete. Vervolgens weer verbinden.
Een node maken A toets. Op S-toets klikken om te deselecteren. -
Comment from eggie
paaltje op node is barrier=bollard bicycle=yes foot=yes enz.
-
Comment from eggie
De truc A en klikken op een weg en dan weer S gebruik ik veel.
Ways (5)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |