Changeset: 46616037
naam
Closed by Carlo Wijnen
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom op OSM,
'k Zie 3de mapping dag totaal.
tegenwoordig krijgt iedereen een welkomstmail.De naam staat er nu 2x op. Op de node en op het gebouw. Op de geeft een foutmelding, want daar staat niet dat het om een kantoor gaat. Of op de node of op het gebouw denk ik. Het adres verschilt ook.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Los je het zelf op?
Groet,
eggie -
Comment from marczoutendijk
En er staat Staatsbosbeheer op het pand en Natuurmonumenten op de adresnode...
-
Comment from Carlo Wijnen
No.5 is zowel Staatsbosbeheer èn Natuurmonumenten.
-
Comment from Carlo Wijnen
Echter is er aangeven via BAG dat dit pand Slabroekseweg no. 7 betreft. Dit klopt niet! Moet zijn no.5
-
Comment from marczoutendijk
In dat geval kun je overwegen om een terugmelding bij de BAG te doen. Ik zie ook inderdaad in de BAG enig ander adres op de Slabroekseweg.
-
Comment from Carlo Wijnen
hoe doe je dat?
-
Comment from marczoutendijk
Op deze website:
https://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/maashorst/toegankelijkheid
zie ik inderdaad het juiste adres staan. Je kunt bij de BAG terugmelding daar gebruik van maken.
Ga jij die terugmelding doen of moet ik het doen? -
Comment from marczoutendijk
Je was me net voor! Op de BAG viewer klik je op het pand en je ziet dan direct een optie om een tergmelding te doen.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html -
Comment from marczoutendijk
Terugmelden doe je met dat potloodsymbooltje!
-
Comment from marczoutendijk
En je zou ook kunnen terugmelden dat het gebouw ook geen woonfunctie meer heeft maar een kantoor is geworden...
-
Comment from Carlo Wijnen
heb ik gedaan! Thnx. Carlo
-
Comment from marczoutendijk
Als je vervolgens een reactie krijgt met de bevestiging dat het nummer zal worden aangepast (of ze zeggen dat ze gelijk hebben en SBB het niet goed weet), dan kun je op het forum een vernieuwde BAG import aanvragen. Dan staan daarna alle gegevens weer goed.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |