Changeset: 46690342
"Stadspark" = City park, marked from grassland to park.
Closed by queeningsquare
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Reverted
"Welkom op OSM”
Je changeset heb ik teruggedraaid omdat je de details van landuse= grass en forest van de kaart hebt gewist en vervangen door leisure=park. Dit is een heel verkeerde manier van taggen en brengt enorme schade toe aan de kaart. kun je uitleggen waarom je dit doet?
Een park kun je wel aangeven door over de landuse =.... geheel los van alles als een deken een park er overheen te leggen.Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Wanneer je als een hele deken leisure=park met name-Stadspark overheen legt is het wel goed getagd.
dan zie je de naam ook maar één keer.
Graag reactie... dan kunnen we helpen. -
Comment from queeningsquare
Sorry, ik probeerde OpenStreetMap voor het eerst te gebruiken en wist niet dat het mogelijk was om én die park laag er overheen te hebben met daaronder nog de aparte landuse velden! Kan dit met één vlak als nieuwe laag er op of moet (omdat het park een kronkelende vorm heeft of omdat er ook wegen doorheen lopen) dit met meerdere vlakken worden gedaan?
-
Comment from Commodoortje
Je kunt dit met 1 polygon realiseren.
Net zoals eggie al zei, het is één park met één naam. Ook al loopt de Kennedylaan door het park heen. -
Comment from eggie
Queeningsquere.. geen rancune.. Je bent van harte welkom op het forum van OSM. Daar kun je heel wat kennis opdoen. Je kunt jezelf voorstellen in het draadje welkom. In het begin volgen we de edits van nieuwe mappers. Juist ook om te helpen.
-
Comment from eggie
Voorbeeld van een park https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80554/4.66674
-
Comment from eggie
Het park ligt er nu overheen, maar het zit overal aan vastgeplakt. Dat is niet de bedoeling.'k zal het losmaken met editor JOSM. Het geeft anders problemen met verschuiven. Alles komt mee.
Wanneer je serieus doorgaat met mappen schakel liever vandaag over dan morgen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:JOSM/Guide -
Comment from eggie
Park losgemaakt van landuse en oude stukken Leisure=park verwijderd. (tags uit 2015 stonden er al.
Ways (1-20 of 23)
- 1
- 2
- 87817564, v3
- 87813979, v4
- 87811680, v3
- 87817114, v3
- 87813460, v5
- 87816491, v3
- 87817030, v3
- 87814993, v3
- 87811434, v3
- 87813148, v3
- 87816001, v3
- 87811394, v3
- 87817124, v5
- 87814318, v5
- 87817784, v5
- 87811393, v5
- 87814764, v6
- 87815564, v5
- 87817893, v5
- 87817274, v5
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |